Sklepy online

Italia style

Elegancja i prostota — takimi cechami kierowaliśmy się przy modernizacji strony sklepu internetowego z włoskimi meblami Italia Style. Stworzyliśmy przejrzystą witrynę w nowoczesnej odsłonie, która jest przyjazna klientowi i w intuicyjny sposób pozwoli odnaleźć interesujące nas produkty.
Realizacja sklepu online Italia style

Włoskie meble — wysoka jakość, luksusowy wygląd

 

Italia Style to dystrybutor ekskluzywnych mebli włoskich, z którym współpracujemy od samych początków naszej działalności. Sklep internetowy powstał z myślą o osobach, które poszukują mebli wysokiej jakości o unikatowym designie i charakterze. Naszemu stałemu klientowi zaproponowaliśmy nowe spojrzenie na markę Italia Style. Kompleksowa oferta miała na celu całkowite zoptymalizowanie sklepu internetowego, czego efektem jest wzrost konwersji w ciągu miesiąca o 300% przy stałym ruchu.

Rozbudowana oferta w spójnym stylu

 

Stronę www przeanalizowaliśmy pod kątem pozycjonowania, zoptymalizowaliśmy SEO, a także stworzyliśmy unikalne treści zwiększające atrakcyjność oferty. Nasze działania zaowocowały nie tylko czytelną prezentacją oferty, ale również zachęciły użytkowników do dokonywania zakupów w sklepie Italia Style — statystyki zwiększenia sprzedaży ciągle rosną.

Meble włoskie w minimalistycznym wydaniu

 

Firma po wieloletniej obecności w branży e-commerce potrzebowała lekkiego, a zarazem zauważalnego odświeżenia swojej platformy sprzedażowej. Stworzyliśmy przejrzystą i przyjazną witrynę w nowoczesnej odsłonie, która pozwoli klientom w łatwy, wręcz intuicyjny sposób odnajdywać interesujące ich produkty. Innowacyjna szata graficzna została dostosowana do współczesnych trendów i charakteryzuje się pełną responsywnością. Wykreowaliśmy estetyczne tło, które nie odciąga uwagi od atrakcyjnych zdjęć produktów oraz rzeczowych opisów produktów stworzonych przez copywriterów.

Sklep dopasowany do wszystkich Twoich potrzeb

 

Stworzyliśmy profesjonalną stronę internetową, która automatycznie dostosowuje swój wygląd do rozdzielczości urządzenia, z którego korzysta potencjalny klient, np. smartfona czy tableta. Rynek e-commerce nie jest chwilowym trendem, dlatego warto zainwestować w rozwiązanie, który zwiększy sprzedaż, jednocześnie dostosowując sklep do zmieniającej się rzeczywistości.

< poprzednia realizacja następna realizacja >