Budujemy nie tylko strony www - budujemy wizerunek

Internet to obecnie najsilniejszy środek przekazu, który nieustannie rośnie w siłę. Często mówi się, że jeśli czegoś nie ma w sieci, to nie ma tego wcale. Jak to powiedzenia ma się do biznesu? Otóż, jeśli Twoi potencjalni klienci poszukują informacji o danym produkcie bądź usłudze w Internecie (a robi to większość z nich) i nie znajdują tam Twojej oferty, nie mają nawet szans dowiedzieć się, że Twoja firma istnieje i bez wahania wybierają konkurencję. Nie zastanawiaj się zatem nad tym, czy warto mieć własną stronę internetową, a zamiast tego zadaj sobie pytanie:

Dlaczego warto zlecić zaprojektowanie strony internetowej Argonium?

Specjalizujemy się w tworzeniu stron o różnym charakterze - od prostych wizytówek po zaawansowane serwisy i portale internetowe.Budowane przez nas strony www są przejrzyste oraz niezawodne, dzięki czemu skutecznie trafiają do odbiorców. W Argonium korzystamy z autorskich rozwiązań, tworząc indywidualne projekty dla każdego z naszych Klientów. W swoich realizacjach kierujemy się zasadami partnerskiej współpracy. Wysłuchujemy potrzeb i oczekiwań Klientów, starając się dopasować dla nich najlepsze rozwiązanie. 
Projektujemy strony przystosowane do rozdzielczości ekranów mobilnych, dzięki czemu mogą być przeglądane nie tylko na ekranach komputerów, ale również za pomocą tabletów oraz smartfonów. 
Nasze strony przystosowane są również dla osób zmagających się z niepełnosprawnością oraz dysfunkcjami, w oparciu o standard WCAG 2.0. Dzięki temu treści, które zostają na nich umieszczone są dostępne dla wszystkich. Nasz autorski system CMS posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel, który zapewnia wygodne zarządzanie i modyfikację strony. 

Jak wygląda proces tworzenie strony internetowej w Argonium?

Każda współpraca przebiega na postawie następujących kroków:

  1. Analiza potrzeb - to niezbędny etap, od którego zależą wszystkie kolejne działania. Im więcej informacji uda nam się pozyskać od Klienta, tym skuteczniej uda się nakreślić cele, a także dobrać do nich optymalne rozwiązanie. 
  2. Koncepcja - w oparciu o informacje opracowujemy wstępną koncepcję i prezentujemy ją Klientowi. Na tym etapie staramy się doradzić również Klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. 
  3. Projektowanie - po zaakceptowaniu przez Klienta koncepcji możemy przystąpić do tworzenia strony. Projektujemy szatę graficzną i układ strony, a o wszystkich postępach informujemy Klienta. Na tym etapie wciąż jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi Klienta, które na bieżąco wprowadzamy. 
  4. Wdrażanie - zaakceptowany przez Klienta projekt graficzny wdrażamy do naszego autorskiego systemu CMS, za pomocą którego Klient może samodzielnie administrować stroną bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. 
  5. Testowanie - z pomocą naszych koordynatorów strona sprawdzana jest pod kątem poprawności w różnych przeglądarkach internetowych. Poprawnie działającą witrynę prezentujemy Klientowi na naszym serwerze testowym. 
  6. Finalizacja - kiedy Klient dokona pełnej akceptacji przygotowanej przez niego strony, możemy zainstalować ja na serwerze docelowym. Zapewniamy również bezpłatne szkolenie dotyczące administracji strony. Od momentu jej uruchomienia prowadzimy roczne wsparcie techniczne oraz pomoc w przypadku jakichkolwiek komplikacji.