Profesjonalne strony www

Strona internetowa nie tylko musi być atrakcyjna, szybka - ale przede wszystkim musi być łatwa, czytelna oraz użyteczna. Pierwsze 5 sekund zdecyduje o tym czy użytkownik zdecyduje sie na kontakt.

Internet to obecnie najsilniejszy środek przekazu, który nieustannie rośnie w siłę. Często mówi się, że jeśli czegoś nie ma w sieci, to nie ma tego wcale. Jak to powiedzenia ma się do biznesu? Otóż, jeśli Twoi potencjalni klienci poszukują informacji o danym produkcie bądź usłudze w Internecie (a robi to większość z nich) i nie znajdują tam Twojej oferty, nie mają nawet szans dowiedzieć się, że Twoja firma istnieje i bez wahania wybierają konkurencję. Nie zastanawiaj się zatem nad tym, czy warto mieć własną stronę www, a zamiast tego zadaj sobie pytanie:

Dowiedz się więcej jak tworzymy strony www

Poznanie dokładnych oczekiwań klienta to za mało - musimy poznać idee biznesu, strategię oraz najważniesze wartości. Tak podchodzimy do realizacji strony www. My dopasowujemy...

czytaj więcej...
Dowiedz się więcej jak tworzymy strony www

Dlaczego warto zlecić zaprojektowanie strony www Argonium?

Specjalizujemy się w tworzeniu stron www o różnym charakterze - od prostych wizytówek po zaawansowane serwisy i portale internetowe.Budowane przez nas strony www są przejrzyste oraz niezawodne, dzięki czemu skutecznie trafiają do odbiorców. W Argonium korzystamy z autorskich rozwiązań, tworząc indywidualne projekty dla każdego z naszych Klientów. W swoich realizacjach kierujemy się zasadami partnerskiej współpracy. Wysłuchujemy potrzeb i oczekiwań Klientów, starając się dopasować dla nich najlepsze rozwiązanie. 
Projektujemy strony przystosowane do rozdzielczości ekranów mobilnych, dzięki czemu mogą być przeglądane nie tylko na ekranach komputerów, ale również za pomocą tabletów oraz smartfonów. 

Nasze strony przystosowane są również dla osób zmagających się z niepełnosprawnością oraz dysfunkcjami, w oparciu o standard WCAG 2.0. Dzięki temu treści, które zostają na nich umieszczone są dostępne dla wszystkich. Nasz autorski system CMS posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel, który zapewnia wygodne zarządzanie i modyfikację strony. 

Co możemy dla ciebie zrobić?

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tworzeniu stron internetowych zarówno dla korporacji, jak i dla małych oraz średnich biznesów. Znamy wymagania wyszukiwarek i oczekiwania odbiorców, dlatego nasze projekty są zgodne z zasadami UX. Wiemy, że większość użytkowników Internetu to wzrokowcy, którzy oprócz interesującej szaty graficznej oczekują również intuicyjnej i wygodnej nawigacji. 
Opracowujemy funkcjonalne i atrakcyjne witryny, zgodne z najnowszymi standardami. Nasze realizacje stanowią skuteczne narzędzie wizerunkowe i sprzedażowe dla klientów. Kluczem do pełnego sukcesu jest dla nas partnerstwo i współpraca, dlatego tworzymy strony www w oparciu o indywidualne potrzeby każdego klienta. Chętnie doradzamy i proponujemy najlepsze rozwiązania. Jesteśmy również otwarci na twoje pomysły i propozycje, które możemy wdrożyć w trakcie projektowania. Wykonujemy zarówno proste strony www, jak również rozbudowane serwisy w oparciu o autorski system CMS, który posiada intuicyjny i łatwy w obsłudze panel, zapewniający wygodne zarządzanie i modyfikację witryny. Tworzymy strony w standardzie WCAG 2.1, przystosowane dla osób zmagających się z niepełnosprawnością oraz dysfunkcjami. 
Śledzimy nowoczesne trendy w designie stron, dzięki czemu nasze projekty wyróżniają się atrakcyjną szatą graficzną oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Dbamy, aby stworzone przez nas strony wyświetlały się w sposób prawidłowy w popularnych przeglądarkach. Projektujemy także strony responsywne i adaptywne, z których użytkownicy mogą wygodnie korzystać na swoich urządzeniach mobilnych. 

Kompleksowo obsługujemy klientów

Kompleksowa obsługa firmy oraz  strony www to wygoda oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Od 14 lat kompleksowo obbsąługujemy naszych klientów. Sprawdz co możemy dla...

czytaj więcej...
Kompleksowo obsługujemy klientów

Jak wygląda proces tworzenie strony internetowej w Argonium?

Każda współpraca przebiega na postawie następujących kroków:

  • Analiza potrzeb - to niezbędny etap, od którego zależą wszystkie kolejne działania. Im więcej informacji uda nam się pozyskać od Klienta, tym skuteczniej uda się nakreślić cele, a także dobrać do nich optymalne rozwiązanie. Kluczowe jest poznanie potrzeb i idei biznesu klienta. 
  • Koncepcja - w oparciu o informacje opracowujemy wstępną koncepcję i prezentujemy ją Klientowi. Na tym etapie staramy się doradzić również Klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. 
  • Projektowanie - po zaakceptowaniu przez Klienta koncepcji możemy przystąpić do tworzenia strony www . Projektujemy szatę graficzną i układ strony, a o wszystkich postępach informujemy Klienta. Na tym etapie wciąż jesteśmy otwarci na sugestie i uwagi Klienta, które na bieżąco wprowadzamy. 
  • Wdrażanie - zaakceptowany przez Klienta projekt graficzny wdrażamy do naszego autorskiego systemu CMS, za pomocą którego Klient może samodzielnie administrować stroną bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy z zakresu programowania. 
  • Testowanie - z pomocą naszych koordynatorów strona sprawdzana jest pod kątem poprawności w różnych przeglądarkach internetowych. Poprawnie działającą witrynę prezentujemy Klientowi na naszym serwerze testowym. 
  • Finalizacja - kiedy Klient dokona pełnej akceptacji przygotowanej przez niego strony, możemy zainstalować ja na serwerze docelowym. Zapewniamy również bezpłatne szkolenie dotyczące administracji strony. Od momentu jej uruchomienia prowadzimy roczne wsparcie techniczne oraz pomoc w przypadku jakichkolwiek komplikacji.

Możemy dla Ciebie zrobić więcej:

Marketing szeptany
Opisy produktów
Optymalizacja SEO
Teksty na strony WWW
budowanie_swiadomosci_marki
Budowanie świadomości marki
budowanie_wizerunku_marki
Budowanie wizerunku marki
Wzrost ruchu organicznego