Strony www

Impresja Ślubna Rzeszów

Subtelna i zmysłowa — właśnie taka jest wykreowana przez nas strona internetowa, na której kobiety poszukują idealnych kreacji na ślub z mężczyzną życia. Klimatyczny design i elegancka szata graficzna pozwoliła nam podkreślić niepowtarzalny, a zarazem ponadczasowy charakter sukni ślubnych dostępnych w salonie Impresja w Rzeszowie.
Zobacz stronę www >
Impresja ślubna Rzeszów
Brief

Wyjątkowe suknie ślubne

 

Impresja to salon sukien ślubnych działający na terenie Rzeszowa, z którym od kilku lat współpracujemy w celu zbudowania wizerunku oraz zwiększenia świadomości marki w Internecie. Dla salonu sukien ślubnych odświeżyliśmy serwis internetowy, który w lepszy sposób pozwoli podtrzymywać kontakt z odbiorcami. Rozbudowana strona www nawiązująca do usług oferowanych przez markę Impresja została dostosowana do aktualnych standardów marketingowych.

Impresja ślubna Rzeszów
Impresja ślubna Rzeszów

Najnowsze kolekcje mody ślubnej

 

Dla salonu mody ślubnej chcieliśmy stworzyć stronę, która będzie utrzymana w nowoczesnej, przejrzystej, a zarazem prostej stylistyce. Głównym celem był dla nas dobór odpowiedniej kolorystyki, a także zwrócenie uwagi klienta na wysokiej jakości zdjęcia poszczególnych kolekcji sukien ślubnych. Estetyczna szafa graficzna połączona z czytelnym układem pozwoli klientowi w wygodny i intuicyjny sposób zaznajomić się z ofertą.

Impresja ślubna Rzeszów

Piękno i styl

 

Responsywna strona internetowa dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest przeglądana, dlatego korzystanie ze smartfona i tableta jest znacznie wygodniejsze. Co więcej, dla salonu sukien ślubnych Impresja stosujemy pozycjonowanie, które pozwala zwiększyć widoczność firmy w wyszukiwarce — takie działanie pozwala na wzrost ruchu na stronie oraz ogólną poprawę zysków.

Impresja ślubna Rzeszów
Impresja ślubna Rzeszów
Impresja ślubna Rzeszów

Nie tylko suknie ślubne

 

Strona internetowa Impresja charakteryzuje się przejrzystym i czytelnym układem, dzięki czemu każdy znajdzie tutaj dla siebie coś wyjątkowego — suknię ślubną, garnitur czy suknię wieczorową wraz z eleganckimi dodatkami.

Impresja ślubna Rzeszów
< poprzednia realizacja następna realizacja >
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego Artelito
Artelito
Sklepy online
Whiteberg
Strony www
Zaprojektowanie logo dla firmy geologicznej
G&G Wiercenia
Identyfikacja wizualna
Strona www dla producenta okien
Hensfort
Strony www