Strony www

Lwowski Baciar

Strona www z zintegrowanym sklepem internetowym. Serwis Lwowski Bacior łączy 2 platformy oferując kompleksową ofertę - usługi zwiedzania połączone z sprzedażą pamiątek, gadżetów itp.
strona lwowski baciar

Identyfikacja wizualna, projekt dopracowany w kazdym detalu. 

Miasto Lwów, z jego bogatą przeszłością i architektonicznym dziedzictwem, jest głównym punktem oferty firmy. Dlatego, tworząc serwis, pragnęliśmy, aby każdy element graficzny oraz wizualny oddawał ducha tego miejsca - od brukowanych uliczek, poprzez historyczne kamienice, aż po ikoniczne zabytki. Chcieliśmy, by już na stronie głównej potencjalny turysta poczuł atmosferę Lwowa i zainteresował się poznaniem tego miasta pod naszym przewodnictwem.

strona lwowski baciar
strona lwowski baciar strona lwowski baciar

UX i kreacja graficzna.

Przy projektowaniu serwisu dla Lwowskiego Baciora kluczowym aspektem była kreacja grafiki, która harmonijnie oddaje charakter oraz ofertę przedsiębiorstwa. Firma Lwowski Bacior specjalizuje się w organizowaniu wycieczek na Ukrainę, które nie są tylko zwykłym podróżowaniem, ale prawdziwą przygodą w głąb historii i kultury.

strona lwowski baciar

Kolorystyka to nie przypadek.

Każdy element graficzny został zaprojektowany z myślą o tym, aby idealnie pasował do stylu oraz oferty Lwowskiego Baciora. Kolorystyka strony nawiązuje do barw charakterystycznych dla Lwowa, a zastosowane motywy graficzne przywodzą na myśl najważniejsze miejsca i wydarzenia z historii miasta.

strona lwowski baciar
strona lwowski baciar

Strona www oraz sklep internetowy.

W efekcie, serwis Lwowskiego Baciora nie tylko informuje o ofercie firmy, ale także w subtelny sposób wprowadza użytkownika w klimat unikalnych podróży do serca Ukrainy, ukazując piękno, tradycję i historię Lwowa. Wierzymy, że taka koherentna i przemyślana wizualizacja zachęci wiele osób do skorzystania z propozycji wycieczek i odkrycia tajemnic tego niezwykłego miasta pod opieką Lwowskiego Baciora.

strona lwowski baciar strona lwowski baciar
strona lwowski baciar
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego Artelito
Artelito
Sklepy online
Realizacja strony internetowej Folwark Center Rzeszów
Folwark Center
Strony www
Strona www dla producenta urządzeń pakujących
LS Tech
Strony www
Realizacja sklepu internetowego offstore
Offstore
Sklepy online