Strony www

Boost Genius

Boost Genius: dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci uwolnić potencjał Twojego bohatera i zdominować konkurencję w League of Legends.
Zobacz platformę >
strona boost genius

Boost Genius to platforma łącząca graczy z boosterami League of Legends

Realziacja to bardzo rozbutodana platforma która łączy w sobie sprzedaż oraz kominikację  graczy z boosterami.  Dedykowany sklep dla League of Legends: Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika , elastyczny design, który dostosowuje się do urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów, użyteczne powiadomienia dla klientów o statusie zamówienia, odpowiedziach na czacie itp.

strona boost genius
strona boost genius
strona boost genius

Dopracowany każdy detal serwisu.

Przy tworzeniu serwisu Boost Genius przykładaliśmy niezwykłą wagę do detalu. Naszym celem było zapewnić użytkownikom nie tylko atrakcyjny wizualnie serwis, ale także intuicyjny i łatwy w obsłudze. Zrozumieliśmy, że w dzisiejszych czasach użytkownicy oczekują narzędzi, które są dostosowane do ich codziennych potrzeb i które można używać w różnych kontekstach - w domu, w pracy czy w podróży.

strona boost genius strona boost genius

Detale, dopracowanie UX pod kątem grupy docelowej - gracze League of Legends .

Współpracowaliśmy z doświadczonymi projektantami UX/UI, aby każdy element interfejsu był intuicyjny i estetyczny. Ponadto, zainwestowaliśmy w testy użyteczności, dzięki czemu byliśmy w stanie dostosować serwis do rzeczywistych potrzeb naszych użytkowników. Dopracowaliśmy grafikę w każdym detali. 

strona boost genius strona boost genius
strona boost genius

Więcej niż sklep online - platforma boosta League of Legends.

W Boost Genius zaimplementowaliśmy nowoczesne technologie, które zapewniają bezpieczeństwo danych użytkowników oraz niezawodność działania. Dbałość o każdy aspekt serwisu, od designu po techniczne funkcje, sprawia, że jesteśmy dumni z tego, co stworzyliśmy, i mamy nadzieję, że użytkownicy docenią naszą pracę, korzystając z Boost Genius w codziennym życiu.

strona boost genius
strona boost genius
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Realizacja strony www dla firmy usługowej Carpathia
CCG
Strony www
Realizacja strony internetowej dystrybutora mebli ID Point
ID Point
Strony www
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www
Realizacja aplikacji edukacyjnej Miasto Zawodów
Miasto zawodów
Strony www