Budowanie linków

Co to jest link building?

Link Building to działanie, które związane jest z pozycjonowaniem strony internetowej, a dokładniej, z pozyskiwaniem linków. Celem tego jest uzyskanie wysokiej pozycji w wyszukiwarce. Linkowanie to nic innego jak umieszczanie w innych serwisach informacji na temat Twojej marki wraz z linkiem do strony internetowej. Działania te stosuje się na forach tematycznych, blogach, w bazach firm i wszędzie tam, gdzie może się znajdować interesująca Cię grupa docelowa. Link building to narzędzie, które potrzebne jest, aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarce i stworzyć wartościowy profil linków.

Cytat

Wysokiej jakości linki w odpowiedniej ilości przyczynią się do objęcia wysokiej pozycji w wyszukiwarce, a to poskutkuje realnym zwiększeniem sprzedaży.

Sprawdź, co potrafimy!

W Argonium korzystamy ze sprawdzonych, ale nowoczesnych rozwiązań. Nasze działania wykraczają daleko poza bezpieczne schematy. Z myślą o naszych Klientach pozyskujemy wartościowe linki, które pochodzą z zaufanych serwisów, i które są odwiedzane przez wielu użytkowników. Metody budowania profilu linków, które stosujemy, są całkowicie bezpieczne i skuteczne. Link building w naszym wykonaniu jest połączeniem strategii i wiedzy z zakresu SEO oraz marketingu internetowego. Pozyskiwaniem linków zajmują się w naszej firmie najlepsi specjaliści. Ich zadaniem jest opracowywanie i umieszczanie treści zawierających link do Twojej strony www w serwisach mających duże zaufanie użytkowników sieci. 

Cytat

Internauci przekazują sobie tylko niewielką część publikowanych w sieci treści. Oznacza to tyle, że jedynie te najlepsze treści mają szansę na to, żeby zdobyć dobrej jakości linki umieszczane przez członków danej społeczności, przekazujących sobie godne uwagi informacje.

Pokażemy Ci, jak skutecznie ociągnąć sukces w sieci!

Link building to bardzo popularne narzędzie w pozycjonowaniu. Żeby jednak przynosił rezultaty, powinien spełniać pewne kryteria:

  1. Przede wszystkim jakość. Dbamy o to, aby pozyskiwać tylko i wyłącznie wysokiej jakości linki. Jedna, ale mająca autorytet w Google strona www pozwoli uzyskać o wiele lepsze rezultaty niż ogromna ilość mało wiarygodnych domen wygrzebanych z najciemniejszych zakamarków Internetu.
  2. Linki nie mogą być spamem. Każdy link wklejany jest na fora czy blogi wraz z oryginalną treścią pasującą do zagadnienia. Nie zaśmiecamy sieci samymi linkami. To po prostu nie działa.
  3. Stawiamy na zróżnicowanie. Link do Twojego serwisu będzie się pojawiał z różną częstotliwością w różnych (zaufanych) źródłach.

Co jeszcze zyskasz dzięki profesjonalnemu link buildingowi?

  • wzrost ruchu organicznego
  • zwiększenie sprzedaży
  • zainteresowanie marką
  • polepszenie renomy Twojej strony www dla wyszukiwarki
  • zdobycie zaufania klientów
Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Dla Hotel & Restauracja Coloseum w Jarosławiu zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, która utrzymuje się na naszych hostingach i jest objęta wsparciem technicznym, dzięki czemu działa stabilnie i prawidłowo. Strona Hotel & Restauracja Coloseum została zoptymalizowana pod kątem przeglądarki...

Dla firmy Hensfort zbudowaliśmy nową stronę internetową, dzięki czemu możliwe było zwiększenie zasięgu firmy w przestrzeni internetowej. Na stronie www zostały również umieszczone specjalne konfiguratory online, które umożliwiają klientowi sprawniejsze wyszukanie produktów dostosowanych do jego indywidualnych...

Zarkes działań - strona internetowa. Warszawski Instytut Naczyniowy w Warszawie zajmuje się kompleksowym leczeniem nóg, m.in. żylaków kończyn dolnych, niewydolności żylnej oraz obrzęków tłuszczowych. Klinika Doppler Instytut powstała po to, aby pacjent w jednej placówce mógł otrzymać kompletną pomoc na najwyższym...

Zakres działań - strona www. Początki firmy Hasborg sięgają 1997 roku. Firma jest uznawana za jedną z przodujących marek w branży piekarniczej i cukierniczej, ponieważ zajmuje się projektowaniem oraz produkcją niezawodnych maszyn piekarniczych, a także solidnych automatów przeznaczonych do wykorzystywania w cukierniach. Dzięki nowoczesnym...

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
medyczna strona produktowa chemaortho
Chemaortho
Strony www
konfigurator online kostki brukowej
Konfigurator kostki
Konfiguratory
Realizacja sklepu internetowego z meblami - Italia Style
Italia style
Sklepy online
Boost Genius
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium