Pozycjonowanie

Efektywnie pozycjonujemy strony www oraz sklepy online — zapewniamy Ci nowych klientów, dzięki osiągnięciu wysokich pozycji w wyszukiwarce Google. Koncentrujemy się na Twoich potrzebach oraz indywidualnych celach, dlatego opracujemy dla Ciebie najlepszą koncepcję pozycjonowania, dzięki której osiągniesz oczekiwane efekty, czyli wzmocnisz wizerunek swojej firmy w Internecie. Dla każdej witryny internetowej dobieramy odpowiednie słowa kluczowe, które gwarantują dobrą widoczność w wyszukiwarce i tym samym zwiększają sprzedaż oraz zysk. Wysoka pozycja w Google zagwarantuje Ci wzrost odwiedzin, wzrost konwersji oraz wzmocnienie pozycji konkurencyjnej na rynku.

Co robimy w ramach pozycjonowania?

Przeprowadzamy analizę strony, słów kluczowych oraz śledzimy zmiany algorytmów Google. Ustalamy działania oraz ich częstotliwość, aby realizować spójną strategię zgodną z wizją rozwoju Twojego biznesu. Sprawdzamy, jakie działanie w zakresie pozycjonowania wykonuje Twoja konkurencja i wdrażamy skuteczniejsze rozwiązania.

Redagujemy unikalne, wysokiej jakości treści, które są filtrowane przez Google i użytkowników. Nasz czas przeznaczymy na napisanie lub rozbudowanie tekstów do oferty, opisów produktów, wpisów na bloga, artykułów sponsorowanych i innych potrzebnych Ci treści. 

Pozyskujemy zewnętrzne linki głównie z naszych zaplecz, czyli stron internetowych wspierających pozycjonowanie. Są to wysokiej jakości witryny, które rozbudowujemy od 14 lat. Posiadają one unikalne domeny oraz różnorodną tematykę, pozwalającą dopasować odpowiednie serwisy do Państwa branży. 

Pobudzamy dyskusje na temat Twojej marki, usługi lub produktu na forach internetowych
i umieszczamy komentarze w serwisach. Przestrzegamy etycznych praktyk, dlatego nasze działania wyglądają na naturalne i są przekonujące dla Twoich potencjalnych klientów. Dzięki tej usłudze maskujemy działania i zachowujemy ich różnorodność oraz naturalność.

Poprawiamy użyteczność Twojej strony internetowej oraz dostępnych na niej treści, eliminując duplikaty opisów. Wprowadzamy przemyślane zmiany, które mają na celu poprawić widoczność serwisu w wynikach wyszukiwania.

Sprawdzamy, czy nasze działania przekładają się na efekty. Monitorujemy ruch, generujemy raporty i tworzymy podsumowania. Weryfikujemy, które z działań są skuteczne, a które warto ulepszyć.

Jak wygląda proces pozycjonowania

Pozycjonowanie stron internetowych to długofalowy proces, który składa się z wielu czynników, dlatego musi być dokładnie przemyślny — wymaga wiedzy oraz znajomości dynamicznie zmieniających się wytycznych. Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron www o wartościowych treściach i słowach kluczowych, które pozytywnie wpływają na jej pozycję w Google. Pozycjonowanie i optymalizacja SEO to jedne z najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie strony internetowej, która zyskuje na wzroście odwiedzin.
01
Audyt i opracowanie strategii
Wspólnie opracujemy efektywną strategię pozycjonowania, dzięki której osiągniesz oczekiwane efekty.
02
Tworzenie treści
Dla każdej witryny starannie dobieramy słowa kluczowe, które zawieramy w tworzonych treściach.
03
Optymalizacja strony
Usuwamy nieprawidłowości, które zmniejszają skuteczność działań promocyjnych. Ponadto, zwiększamy zaufanie Google, aby pozyskiwać ruch i zwiększać współczynnik konwersji.
04
Link building
Poprawimy widoczność Twojej firmy i jej pozycję budując autorytet wśród robotów Google za pomocą linków umieszczanych na serwisach, które prowadzą do Twojej strony.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

ID Point

ID Point

Strony www
TDF

TDF

Strony www
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www
Italia style

Italia style

Sklepy online
Maxton Design

Maxton Design

Strony www