Pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej
pozycjonowanie

Pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej

W agencji interaktywnej Argonium specjalizujemy się w pozycjonowaniu klinik medycyny estetycznej, wykorzystując do tego celu wyłącznie zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa praktyki. Promocja kliniki medycyny estetycznej w Internecie ma na celu wykreowanie jej określonego wizerunku, dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej i zwiększenie sprzedaży. Współcześnie mamy do czynienia z dużym konkurencyjnym rynkiem w każdej branży, a pacjent zainteresowany skorzystaniem z konkretnych usług najprawdopodobniej wyszuka je w Google wraz z interesującą go lokalizacją.

Głównym celem naszych działań jest zatem objęcie przez stronę internetową danej kliniki medycyny estetycznej wysokiego miejsca w wynikach wyszukiwania Google. Dlatego właśnie w ramach pozycjonowania kliniki medycyny estetycznej opracowujemy indywidualny zestaw fraz kluczowych, które umiejętnie i skutecznie wykorzystujemy podczas tworzenia treści przez naszych copywriterów. Promocja klinik medycyny estetycznej obejmuje oczywiście również inne działania i narzędzia marketingowe, jak np. social media.

Etapy pozycjonowania kliniki medycyny estetycznej

Nasza agencja interaktywna Argonium zaczyna współpracę z każdą kliniką medycyny estetycznej od rozmowy na temat oczekiwanych rezultatów, charakteru działalności Klienta oraz jego konkurencji. Zanim przechodzimy do pozycjonowania kliniki medycyny estetycznej, podejmujemy się optymalizacji jej strony www pod kątem użyteczności i stanu technicznego. Wyszukujemy wszelkie błędy oraz zduplikowane treści, które mogą źle wpływać na pozycjonowanie, i wdrażamy sukcesywnie konieczne zmiany oraz ulepszenia. Następnie przechodzimy do opracowania zestawu fraz kluczowych związanych ze świadczonymi przez daną klinikę medycyny estetycznej usługami, oferowanymi przez nią produktami oraz rynkiem, na jakim działa. W pierwszej kolejności skupiamy się zwykle na najłatwiejszych do wypozycjonowania hasłach, aby Klienci agencji interaktywnej Argonium mogli w możliwie jak najkrótszym czasie cieszyć się widocznymi rezultatami. Do promocji kliniki medycyny estetycznej w Google możemy wykorzystać zarówno słowa kluczowe ukierunkowane na rynek lokalny (czyli na konkretne miasta, dzielnice, ulice, itp.), jak i te nastawione na całą Polskę.

Odpowiednio dobrane frazy kluczowe stosowane są w między innymi w treściach publikowanych na stronach internetowych klinik medycyny estetycznej.

 

W ramach świadczenia usług z zakresu pozycjonowania klinik medycyny estetycznej możemy również zająć się dla naszych Klientów: audytami SEO, budowaniem bazy wartościowych linków, marketingiem szeptanym (obejmującym pisanie m.in na forach internetowych pozytywnych opinii na temat danej kliniki medycyny estetycznej i świadczonych przez nią usług), kampaniami reklamowi Google Ads oraz prowadzeniem mediów społecznościowych.

Korzyści z pozycjonowania kliniki medycyny estetycznej

W agencji interaktywnej Argonium posiadamy wieloletnie doświadczenie w promocji klinik medycyny estetycznej w Internecie, mamy dużą wiedzę z zakresu marketingu medycznego, pozostajemy na bieżąco z przepisami prawa oraz śledzimy najnowsze trendy w wyszukiwarce Google. Gwarantujemy zatem profesjonalizm i skuteczność naszych działań.

 

Dlaczego jeszcze warto skorzystać z usług pozycjonowania kliniki medycyny estetycznej świadczonych przez naszą agencję?

  • wykreowanie pozytywnego wizerunku w sieci,
  • zdobycie wysokiej pozycji w rankingu Google,
  • zwiększenie ilości wartościowych odsłon na stronie internetowej kliniki,
  • dotarcie do grupy docelowej kliniki,
  • lepsze efekty sprzedażowe,
  • niski koszt e-marketingu,
  • satysfakcjonujące efekty.

Pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej a przepisy prawa

Przy pozycjonowaniu klinik medycyny estetycznej i marketingu medycznym w ogóle należy pamiętać o dość rygorystycznych przepisach prawa. W agencji interaktywnej Argonium wykorzystujemy jedynie w pełni etyczne i zgodne z prawem narzędzia marketingowe oraz praktyki, które pomogą uzyskać stronie internetowej Klienta wysokie miejsce w wynikach wyszukiwania Google. Gwarantujemy unikalność i wysoką jakość tworzonych przez nas tekstów, dla których podstawą są właściwie dobrane i ukierunkowane na konkretne rynki frazy kluczowe. Ich treść zawsze pozostaje w zgodzie z obowiązującym aktualnie prawem - śledzimy na bieżąco ewentualne zmiany w przepisach z zakresu marketingu medycznego i się ich stosujemy.

Większość osób to właśnie w Internecie poszukuje dostosowanej do swoich potrzeb kliniki medycyny estetycznej lub przed skorzystaniem z usług już wybranej placówki wyszukuje opinii na jej temat na różnych forach. Dlatego właśnie warto zadbać o wykreowanie pozytywnego jej wizerunku w sieci oraz o zajęcie wysokiego miejsca witryny w wynikach wyszukiwania Google na hasła powiązane z określonymi usługami. Temu właśnie służy pozycjonowanie kliniki medycyny estetycznej realizowane przez specjalistów z naszej agencji.

Poznaj naszą bazę wiedzy
01
Co to jest intranet?
Intranet to prywatna sieć komputerowa, która jest ograniczona do użytku wewnętrznego przez daną organizację, np. firmę, szkołę, szpital czy instytucję. Intranet umożliwia wymianę informacji, zasobów i usług pomiędzy członkami organizacji w sposób bezpieczny i prywatny.
Intranet to prywatna sieć komputerowa, która jest ograniczona do użytku wewnętrznego przez daną organizację, np. firmę, szkołę, szpital czy instytucję. Intranet umożliwia wymianę informacji, zasobów i usług pomiędzy członkami organizacji w sposób bezpieczny i prywatny.
02
Co to jest responsywność stron www?
Responsywność strony internetowej jest niezbędna, ponieważ coraz więcej osób korzysta z Internetu na różnych urządzeniach, także mobilnych.
Responsywność strony internetowej jest niezbędna, ponieważ coraz więcej osób korzysta z Internetu na różnych urządzeniach, także mobilnych.
03
Co to jest DTP?
DTP (Desktop Publishing) to skrót od angielskiego terminu "Desktop Publishing," który można przetłumaczyć na polski jako "składanie materiałów wydawniczych na komputerze." DTP jest procesem tworzenia, projektowania i przygotowywania różnych materiałów wydawniczych, takich jak broszury, ulotki, czasopisma, gazety, plakaty, katalogi, książki, banery reklamowe i wiele innych, przy użyciu specjalistycznego oprogramowania komputerowego.
DTP (Desktop Publishing) to skrót od angielskiego terminu
04
Co to jest linkowanie
Budowanie linków (link building) jest jednym z elementów procesu pozycjonowania stron internetowych. Polega na zdobywaniu linków prowadzących do naszej strony z innych witryn w celu zwiększenia jej autorytetu i pozycji w wynikach wyszukiwania.
Budowanie linków (link building) jest jednym z elementów procesu pozycjonowania stron internetowych. Polega na zdobywaniu linków prowadzących do naszej strony z innych witryn w celu zwiększenia jej autorytetu i pozycji w wynikach wyszukiwania.
05
Co to jest link nofollow
Link "nofollow" to atrybut stosowany w kodzie HTML, który informuje wyszukiwarki internetowe, takie jak Google, że powinny zignorować dany link podczas indeksowania strony i przepływu wartości PageRank.
Link
Zainteresowany?
Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę

Dla kogo pracujemy?

Onkomedica to placówka jednocząca specjalistów z województwa mazowieckiego zajmujących się diagnostyka i leczeniem chorób onkologicznych u osób dorosłych. Dla Centrum Terapii Nowotworów przygotowaliśmy profesjonalną stronę internetową wraz z usługą hostingu, administracji strony www oraz marketingu...

Zakres działań - strona www. Rad-Pol jest dystrybutorem klasycznych mebli włoskiej produkcji, które wykonane są z wysokogatunkowych materiałów i odznaczają się ponadczasowo pięknym wykończeniem. Firma Rad-Pol, która na rynku meblowym działa od 1986 roku zajmuje się również produkcją eleganckich mebli, jak również...

Zakres działań - strona internetowa. ID Point to dystrybutor włoskich mebli i dodatków, dzięki którym aranżowane wnętrza zyskają na luksusowym, a zarazem nowoczesnym charakterze. Architekci pracujący w firmie Id Point pomagają klientom tworzyć koncepcje aranżacyjne poszczególnych wnętrz, do których następnie dobierają...

Zakres działań: hosting strony www. Chema-Elektromet to firma farmaceutyczna, która od ponad 60 lat produkuje produkty lecznicze oraz wyroby medyczne, które są przeznaczone przede wszystkim dla dermatologów i stomatologów. W swojej pracy Chema-Elektromet wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym ciągle...

Firma Mostostal Warszawa S.A. od ponad siedemdziesięciu ośmiu lat funkcjonuje na rynku polskim. Od początku swej działalności prowadziła zrównoważony rozwój i podejmowała się realizacji różnego rodzaju projektów. Wykonywane przez firmę Mostostal Warszawa obiekty obejmują praktycznie każdy sektor budowlany: ogólny, drogowy, przemysłowy,...

Patkar specjalizuje się w produkcji różnorodnych wyrobów wykonywanych z drewna i wikliny. Produkuje między innymi karmniki i budki lęgowe dla ptaków, skrzynie z drewna do sadzenia roślin, wiklinowe oraz drewniane płoty ogrodowe. Patkar również tworzy nieskazitelne i w pełni naturalne wyroby, tj. domki i karmniki dla zwierząt, kosze transportowe, klatki i...

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który umożliwia intuicyjne...

Zakres działań - hosting strony www. Kernau to polska marka oferująca nowoczesny sprzęt AGD oraz RTV, która zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku. Urządzenia marki Kernau spełniają wysokie oczekiwania użytkowników pod względem parametrów technicznych, jak i modernistycznego designu.

 

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego z meblami - Italia Style
Italia style
Sklepy online
Realizacja strony www dla kliniki onkologicznej Onkomedica
Onkomedica
Strony www
strona www okręgowej izby lekarskiej Tarnów
OIL Tarnów
Strony www
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www