Wdrożenie CMS Agencji Interaktywnej Argonium dla dynamicznej strony sprzedażowej
serwisy www

Wdrożenie CMS Agencji Interaktywnej Argonium dla dynamicznej strony sprzedażowej

Wdrożenie CMS (Content Management System – System Zarządzania Treścią) dla dynamicznej strony sprzedażowej to coraz częstsze zadanie stojące przed agencjami interaktywnymi, aby dostosować się do potrzeb rynku e-commerce i ciągle zmieniających się oczekiwań użytkowników. Znajdujące się w awangardzie tych działań Agencja Interaktywna Argonium postawiła niedawno na innowacyjne rozwiązanie w postaci nowoczesnego systemu CMS skrojonego na miarę potrzeb klientów biznesowych z sektora sprzedaży.

Analiza potrzeb i planowanie

Kluczowym etapem przed faktycznym wdrożeniem CMS była skrupulatna analiza potrzeb i wymagań klienta. Agencja Argonium przeprowadziła szereg wywiadów z zespołem klienta oraz jego odbiorcami, aby zrozumieć specyfikę branży i zakres funkcji, jakie powinien posiadać dedykowany system. W efekcie, udało się określić następujące kluczowe obszary:

 • szybkość i wydajność serwisu,
 • intuicyjność w obsłudze,
 • możliwość łatwej edycji i zarządzania treścią,
 • adaptacja do różnych urządzeń (RWD – Responsive Web Design),
 • integracja z zewnętrznymi systemami (np. systemami płatności, CRM),
 • SEO-friendly struktury.

Projektowanie i rozwój

Już w fazie projektowania twórcy z Argonium skupili się na dostarczeniu rozwiązania, które będzie połączeniem wydajności, bezpieczeństwa i możliwości skalowania w przyszłości. Używając technologii takich jak HTML5, CSS3, JavaScript oraz znanych frameworków, takich jak ReactJS czy Vue.js, stworzyli podstawy dla dynamicznej strony. Back-end strony oparto na sprawdzonych technologiach PHP i SQL, z wykorzystaniem popularnego systemu zarządzania treścią. Dzięki temu możliwe było stworzenie solidnego i elastycznego rozwiązania, które może być szybko dostosowane do zmieniających się potrzeb rynku.

Testowanie i optymalizacja

Następnym krokiem były testy wydajnościowe i bezpieczeństwa. Agencja Argonium założyła, że nowa strona sprzedażowa musi bezbłędnie działać nawet pod dużym obciążeniem, to znaczy w czasie wzmożonych kampanii marketingowych i dużej ilości jednoczesnych użytkowników na stronie. Testy wykazały, jak system zachowuje się w rzeczywistych warunkach użytkowania oraz pozwoliły na identyfikację wszelkich problemów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na działanie strony. W efekcie pracy testerów, można było zoptymalizować czas ładowania strony, zabezpieczyć ją przed atakami oraz zapewnić płynność działania.

Uruchomienie i monitoring

Po zapewnieniu, że wszystko działa zgodnie z oczekiwaniami, strona została uruchomiona. Jednak praca agencji Argonium na tym się nie zakończyła. Monitoring strony, czyli stałe obserwowanie jej działania, jest równie ważnym elementem, który pozwala na bieżąco reagować na ewentualne problemy i nieustannie poprawiać jej parametry. Zarówno klient jak i jego użytkownicy byli zadowoleni z nowego CMS, który umożliwia łatwą aktualizację treści, dodawanie nowych produktów czy zarządzanie promocjami bez konieczności wzywania na pomoc specjalisty. To wszystko przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów szybkości i bezpieczeństwa.

Integracja z innymi systemami

Dzięki otwartej architekturze systemu CMS, Agencja Argonium mogła zintegrować stronę z zewnętrznymi systemami, które są kluczowe dla działalności e-commerce, takimi jak systemy płatności, fakturacji czy CRM. Ta integracja zapewnia płynną obsługę zarówno dla pracowników zarządzających serwisem jak i dla klientów, którzy mogą cieszyć się z uproszczonego procesu zakupowego.

SEO i marketing

Przygotowany CMS posiada szereg funkcji wspierających pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach internetowych (SEO). Wspomaganie od strony technicznej to jednak nie wszystko – równie ważne były działania z zakresu content marketingu, które realizowane były przy użyciu bogatych możliwości CMS, takich jak blog, newsy czy publikacje artykułów.

Szkolenie i wsparcie

Ostatni etap wdrożenia to przeszkolenie zespołu klienta w zakresie korzystania z nowego CMS. Argonium zapewniła kompleksowe wsparcie i dokumentację, co ułatwiło użytkownikom końcowym efektywne wykorzystanie wszystkich dostępnych funkcji. Ponadto, klient może liczyć na ciągłą pomoc techniczną i aktualizacje systemu, co gwarantuje długoterminową efektywność i rozwój platformy.

Dla Agencji Interaktywnej Argonium wdrożenie dedykowanego systemu CMS dla dynamicznej strony sprzedażowej to nie tylko projekt technologiczny, ale przede wszystkim praca zorientowana na zrozumienie potrzeb klienta i zapewnienie mu narzędzi do osiągnięcia sukcesu w cyfrowym świecie. Zaprezentowane rozwiązanie pokazuje, jak kompleksowe podejście do tematu i wykorzystanie zaawansowanych technologii może przyczynić się do wzrostu efektywności sprzedaży oraz lepszego zarządzania treścią w firmie.

Tworzenie stron dedykowanych poszczególnym produktom z CMS Agencji Interaktynej Argonium 

Tworzenie stron dedykowych poszczególnym produktom jest kluczowe dla skutecznego promowania i sprzedaży w cyfrowym świecie e-commerce. CMS (system zarządzania treścią) Agencji Interaktywnej Argonium oferuje kompleksowe rozwiązania pozwalające na stworzenie takich unikatowych stron. W niniejszym artykule przyjrzymy się, jak w praktyce wygląda proces tworzenia stron dedykowanych produktom, korzystając z możliwości jakie daje CMS Argonium.

 • Rozpoznanie potrzeb klienta
  Na początku każdego projektu stawiane są cele i identyfikowane są potrzeby klienta. W kontekście stron dedykowanych produktom, zespół Argonium koncentruje się na wyjątkowych właściwościach produktu, strategii jego promocji oraz celach sprzedażowych klienta. Niezbędne jest zrozumienie grupy docelowej, co umożliwia stworzenie treści, które będą rezonować z potencjalnymi kupującymi.
 • Projektowanie User Experience (UX)
  Użytkownik odwiedzający stronę dedykowaną produktowi musi natychmiast odczuć związane z nim emocje i korzyści. Dlatego projektanci UX z Argonium skupiają się na tworzeniu prostych, intuicyjnych i angażujących ścieżek użytkownika. Stworzenie odpowiedniej struktury strony, która pozwoli na łatwe nawigowanie i znajdowanie informacji, jest kluczowe dla zainteresowania odwiedzających i zwiększenia prawdopodobieństwa dokonania zakupu.
 • Oryginalny design i branding
  Strona dedykowana produktowi musi być ściśle związana z wizerunkiem marki, a jednocześnie podkreślać unikatowość produktu. Designerzy Argonium tworzą projekty graficzne, które komunikują kluczowe wartości marki oraz wyróżniają produkt na tle konkurencji. Odpowiedni dobór kolorów, typografii i materiałów wizualnych ma za zadanie utrzymać uwagę i zbudować emocjonalne połączenie z użytkownikiem.
 • Responsywność i mobilność
  W dobie coraz większego ruchu internetowego generowanego przez urządzenia mobilne, strona produktowa musi być responsywna, co oznacza, że powinna poprawnie się wyświetlać na różnorodnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety czy laptopy. Zespół Argonium dokłada wszelkich starań, aby strona była optymalizowana pod kątem prędkości ładowania i wygody użytkowania niezależnie od rozmiaru ekranu użytkownika.
 • SEO i optymalizacja treści
  To, jak wysoko strona produktowa pojawi się w wynikach wyszukiwania w Google, ma bezpośredni wpływ na jej widoczność i potencjalną sprzedaż. Dlatego specjaliści SEO z Argonium implementują najlepsze praktyki optymalizacji, wykorzystując istotne słowa kluczowe, meta tagi, opisy, optymalizowane grafiki oraz strukturę nagłówków, co pomaga w uzyskaniu lepszej pozycji w wyszukiwarkach.
 • Funkcjonalności CMS
  CMS Argonium jest wyposażony w szereg funkcji ułatwiających zarządzanie treścią i elementami strony. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, klient może samodzielnie zarządzać zawartością strony, aktualizować informacje o produkcie, dodawać newsy czy artykuły, a także zarządzać elementami multimedialnymi, takimi jak zdjęcia i filmy. Modułowa budowa systemu CMS pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb i wymagań zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw.
 • Integracja z e-commerce i systemami płatności
  W przypadku sklepów internetowych integracja strony dedykowanej produktu z systemem e-commerce jest nieocenioną wartością. Argonium CMS pozwala na bezproblemowe połączenie ze sklepem, umożliwiając bezpośrednią sprzedaż produktu. Ponadto, system wspiera integrację z rozmaitymi metodami płatności, co zapewnia łatwy i bezpieczny proces zakupowy dla klientów.
 • Mierzenie efektywności
  Strona dedykowana produktowi powinna być nieustannie analizowana pod kątem swojej efektywności. Moduł analityczny CMS Argonium pozwala na śledzenie zachowań użytkowników na stronie, mierzenie stopnia konwersji oraz identyfikację elementów do optymalizacji. Dane te są nieocenione przy wprowadzaniu zmian mających na celu zwiększenie sprzedaży.


W konkluzji, Agencja Interaktywna Argonium oferuje kompleksowe podejście do tworzenia stron dedykowanych produktom, łącząc w sobie zaawansowane funkcjonalności CMS z wiedzą ekspercką z zakresu UX, designu, SEO i e-commerce. Starannie zaprojektowana i zoptymalizowana strona produktowa może stać się potężnym narzędziem marketingowym, które przyciąga uwagę, buduje zaangażowanie i napędza sprzedaż.

autor
Autor artykułu
Konrad Sobański
Specjalista od stron www, sklepów online
Napisz do mnie
Udostępnij
Oceń artykuł
Wdrożenie CMS Agencji Interaktywnej Argonium dla dynamicznej strony sprzedażowej
4.6/5 na podstawie 194 głosów
Poznaj naszą bazę wiedzy
01
Pozycjonowanie sklepu internetowego
Pozycjonowanie sklepu internetowego to proces optymalizacji strony internetowej sklepu w celu poprawy jej widoczności w wynikach organicznych wyszukiwarek, takich jak Google.
Pozycjonowanie sklepu internetowego to proces optymalizacji strony internetowej sklepu w celu poprawy jej widoczności w wynikach organicznych wyszukiwarek, takich jak Google.
02
Filtry google
Pozycja twojej strony spadła w wynikach wyszukiwania, a ruch organiczny zmniejszył się nieoczekiwanie? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Google obciążyło Cię karą za niestosowanie się do zasad wyszukiwarki Google. Dla nas nie ma jednak sytuacji bez wyjścia. W Argonium sprawdzimy, czy na twoją stronę został nałożony filtr, a jeśli tak się stało to znajdziemy przyczynę i ją usuniemy.
Pozycja twojej strony spadła w wynikach wyszukiwania, a ruch organiczny zmniejszył się nieoczekiwanie? Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Google obciążyło Cię karą za niestosowanie się do zasad wyszukiwarki Google. Dla nas nie ma jednak sytuacji bez wyjścia. W Argonium sprawdzimy, czy na twoją stronę został nałożony filtr, a jeśli tak się stało to znajdziemy przyczynę i ją usuniemy.
03
Co to jest system CMS?
CMS z ang. Content Management System to system zarządzania treścią. Najprościej rzec ujmując jest to witryna internetowa wyposażona w panel administracyjny dzięki któremu można bezpłatnie i samodzielnie zmieniać treści bez znajomości programowania.
CMS z ang. Content Management System to system zarządzania treścią. Najprościej rzec ujmując jest to witryna internetowa wyposażona w panel administracyjny dzięki któremu można bezpłatnie i samodzielnie zmieniać treści bez znajomości programowania.
04
Co to jest mailing ?
Mailing to termin odnoszący się do wysyłki masowej wiadomości e-mail do grupy odbiorców. Jest to popularna forma marketingu internetowego, która polega na wysyłaniu elektronicznych wiadomości do potencjalnych lub obecnych klientów.
Mailing to termin odnoszący się do wysyłki masowej wiadomości e-mail do grupy odbiorców. Jest to popularna forma marketingu internetowego, która polega na wysyłaniu elektronicznych wiadomości do potencjalnych lub obecnych klientów.
05
Co to jest rebranding?
Rebranding marki to proces zmiany wizerunku, nazwy, logo, strategii marketingowej lub innych elementów związanych z identyfikacją marki w celu odświeżenia, ulepszenia lub dostosowania jej do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów, rynku lub celów firmy. Jest to strategiczne podejście, które ma na celu zwiększenie atrakcyjności marki, poprawę percepcji klientów, zwiększenie konkurencyjności i przyspieszenie wzrostu.
Rebranding marki to proces zmiany wizerunku, nazwy, logo, strategii marketingowej lub innych elementów związanych z identyfikacją marki w celu odświeżenia, ulepszenia lub dostosowania jej do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów, rynku lub celów firmy. Jest to strategiczne podejście, które ma na celu zwiększenie atrakcyjności marki, poprawę percepcji klientów, zwiększenie konkurencyjności i przyspieszenie wzrostu.
Zainteresowany?
Zainteresowany?
Skontaktuj się z nami i zapytaj o ofertę

Dla kogo pracujemy?

Onkomedica to placówka jednocząca specjalistów z województwa mazowieckiego zajmujących się diagnostyka i leczeniem chorób onkologicznych u osób dorosłych. Dla Centrum Terapii Nowotworów przygotowaliśmy profesjonalną stronę internetową wraz z usługą hostingu, administracji strony www oraz marketingu...

Zakres działań - strona www. Siedlisko Janczar to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, w którym można odpocząć od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Siedlisko janczar jest przyjazne dla osób, które poszukują wytchnienia od szybkiego tempa życia, jak również dla osób ceniących aktywny wypoczynek. W...

Zakres działan - strona internetowa. Szklane Tarasy to jeden z rzeszowskich deweloperów, który ze względu na swoje wieloletnie doświadczenie ma na swoim koncie ogromną ilość zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych oraz kompleksów wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Mieszkania projektowane, a następnie realizowane przez dewelopera...

Zakres działań - strona internetowa. ID Point to dystrybutor włoskich mebli i dodatków, dzięki którym aranżowane wnętrza zyskają na luksusowym, a zarazem nowoczesnym charakterze. Architekci pracujący w firmie Id Point pomagają klientom tworzyć koncepcje aranżacyjne poszczególnych wnętrz, do których następnie dobierają...

Firma Mostostal Warszawa S.A. od ponad siedemdziesięciu ośmiu lat funkcjonuje na rynku polskim. Od początku swej działalności prowadziła zrównoważony rozwój i podejmowała się realizacji różnego rodzaju projektów. Wykonywane przez firmę Mostostal Warszawa obiekty obejmują praktycznie każdy sektor budowlany: ogólny, drogowy, przemysłowy,...

Dla dystrybutora Mikron stworzyliśmy profesjonalną stronę www, która pozwoli firmie zwiększyć zasięg sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi. Firmie zaoferowaliśmy również usługi z zakresu marketingu internetowego, które obejmują m.in. tworzenie treści na stronę www. Wspomniane działania umożliwiły nam...

Z Okręgową Izbą Lekarską w Tarnowie współpracowaliśmy podczas tworzenia profesjonalnej strony www w oparciu o nasz autorski system CMS. Dzięki intuicyjnemu panelowi sterowania zarządzanie stroną www czy wprowadzenie modyfikacji jest szybkie i nadzwyczaj proste. Wszystkie zaproponowane przez nas rozwiązania...

Zakres działań - strona internetowa. Kenomi Development to spółka, która zajmuje się projektowaniem, a następnie realizacją nowoczesnych, komfortowych i praktycznych projektów deweloperskich mieszkań na terenie kraju. Obecnie firma zajmuje się realizacją osiedla "Dzika Róża", a także planowaniem kolejnych dwóch inwestycji na...

elipsa elipsa
Poznaj nasze Realizacje
Lwowski Baciar
Strony www
realizacja sklepu internetowego akcesoria biurowe
Najlepszy toner
Sklepy online
Strona produktowa piwa rzemieślniczego
Browar Janczar
Strony www
Mostostal Warszawa - konfigurator online mostów
Mostostal
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium