Pozycjonowanie sklepów internetowych eSklep

Skutecznie pozycjonujemy sklepy online na platformie eSklep

Podczas tworzenia własnego sklepu internetowego, można się spotkać z rozmaitymi platformami e-commerce dostępnymi na polskim rynku. Warto zapoznać się z ich ofertami, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję. Przykładem wartego rozważenia oprogramowania  sklepu online jest eSklep (wcześniej Click Shop). Jako że platforma ta jest dość prosta w obsłudze i z wprowadzaniem wszelkich zmian poradzi sobie nawet laik, eSklep zostanie doceniony przez osoby zaczynające dopiero stawiać swoje pierwsze kroki w branży e-commerce. Ponadto można wybrać spośród trzech pakietów, dostępnych oczywiście w różnej cenie. Im bardziej rozbudowany pakiet, tym większe ułatwienia i możliwości oraz dodatkowe wsparcie techniczne.

Platforma eSklep jest szczególnie dedykowana małym i dużym przedsiębiorstwom.

Niewątpliwym atutem sklepu internetowego eSklep jest możliwość skorzystania z usług hostingowych, domeny oraz certyfikatu SSL. Platforma ta daje wiele możliwości oraz liczne narzędzia niezbędne do prowadzenia własnego sklepu internetowego. To klient platformy eSklep decyduje o ilości posiadanych funkcji poprzez wybór najlepszego dla siebie pakietu oraz o okresie korzystania z niego, a co za tym idzie - cenie. Dlatego jeśli jesteś zdecydowany właśnie na oprogramowanie eSklep, warto najpierw przekalkulować wszystkie koszty i korzyści z posiadanego pakietu.

Docenianym przez użytkowników plusem platformy jest możliwość integracji sklepu internetowego z różnorodnymi zewnętrznymi systemami, co umożliwia łatwe i wygodne prowadzenie sprzedaży wielokanałowej.

Budowa widoczności sklepu eSklep

Budowa widoczności sklepu eSklep

Skutecznie pomagamy właścicielom sklepów internetowych w budowaniu ich widoczności w sieci. Jest to o tyle ważne, że znacząco przekłada się na efekty sprzedażowe poprzez dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Istotnym aspektem budowania widoczności sklepu eSklep jest regularne dodawanie atrakcyjnych treści opartych o wykorzystanie fraz kluczowych oraz budowanie opisów produktów. Wartościowe i interesujące opisy znacząco zwiększy szanse Twojego sklepu na znalezienie się w Top10 w wynikach wyszukiwania.

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów eSklep

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów eSklep

Za sprawą ciekawych i wysokiej jakości treści zbudujesz widoczność swojego sklepu w wyszukiwarce Google i przyczynisz się do większej liczby dokonanych zamówień. Ważne jest zatem, aby dodawane treści były atrakcyjne, zawierały podstawowe informacje o produktach oraz wykorzystywały słowa kluczowe. Warto również wspomnieć o wyglądzie tekstu, który znacząco oddziałuje na odbiorcę. Niezwykle przydatne w tej materii będą nagłówki, pogrubienia i wypunktowania. Dzięki atrakcyjnemu i unikalnemu contentu sklep internetowy eSklep każdego dnia będzie osiągał coraz lepsze wyniki.

Budowa wartościowego ruchu w sklepie eSklep

Budowa wartościowego ruchu w sklepie eSklep

Sprzedaż w sklepie internetowym jest ściśle powiązany z widocznością sklepu w wynikach wyszukiwania Google. Istotne znaczenie dla widoczności witryny ma więc regularność dodawanych treści. Mogą to być opisy produktów, kategorii i podkategorii oraz artykuły blogowe o charakterze poradnikowym. Jeśli brakuje Ci czasu na ciągłe publikowanie treści, możesz skorzystać ze wsparcia naszej agencji SEO

Budowa rozpoznawalności marki

Budowa rozpoznawalności marki

Im bardziej będzie znana oraz rozpoznawana Twoja marka, tym więcej klientów złoży zamówienie właśnie w Twoim sklepie internetowym. Dlatego warto podejmować rozmaite działania marketingowe, które mają wpływ na widoczność i wizerunek Twojego sklepu eSklep w wyszukiwarce Google. Jest to inwestycja, która z pewnością opłaci się w przyszłości i zwróci w postaci lepszych efektów sprzedażowych.

Efekty sprzedażowe w sklepach eSklep

Efekty sprzedażowe w sklepach eSklep

Coraz więcej właścicieli sklepów online decyduje się na prowadzenie swojej działalności w oparciu o usługi SEO, ponieważ niezaprzeczalnie przekłada się to na osiągane efekty sprzedażowe. W tym celu warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie w branży e-commerce stworzą dla Twojego sklepu indywidualny i ciekawy content oraz zbudują wartościowe linki. Dzięki podjętym działaniom marketingu internetowego wzbudzisz zainteresowanie i zaufanie większej grupy klientów.

Co warto wiedzieć o założeniu sklepu internetowego eSklep?

Uruchomienie platformy eSklep to zadanie, z którym poradzi sobie niemal każdy użytkownik Internetu. Aby założyć swój sklep internetowy, należy wykonać kilka prostych kroków:

 • zacznij od wybrania najlepszego dla Twoich potrzeb pakietu,
 • następnie musisz się zarejestrować w home.pl,
 • kiedy wykonasz to zadanie, zostanie wysłany do Ciebie e-mail z danymi niezbędnymi do zalogowania się,
 • na tym etapie pozostaje jedynie zalogowanie się i kreowanie swojego sklepu internetowego.
Pozycjonowanie eSklep

Masz sklep oparty na eSklep? Skontaktuj się z nami, przedstawimy rozwiązania oraz kompleksową ofertę pozycjonowania  Twojego sklepu eSklep

Dlaczego warto wybrać platformę eSklep do własnego sklepu online?

Atuty wyróżniające sklepy internetowy eSklep na polskim rynku:

 • możliwość obsługi sklepu przez urządzenia mobilne,
 • tworzenie wariantów różnorodnych względem publikowanych produktów,
 • możliwość sprzedaży produktów również w wersji elektronicznej,
 • możliwość wdrażania własnych promocji i ofert specjalnych,
 • możliwość komentowania danych produktów przez klientów,
 • możliwość prowadzenia sprzedaży wielokanałowej,
 • oferowanie klientom sklepu eSklep możliwości złożenia zamówienia bez wcześniejszej rejestracji,
 • integracja z zewnętrznymi systemami (marketplace, firmy kurierskie, systemy płatności, media społecznościowe i inne).

Dlaczego warto zdecydować się na sklep internetowy eSklep w wersji premium?

Jeśli zależy Ci na większych możliwościach i rozbudowie sklepu, zachęcamy do zapoznania się z zaletami posiadania wersji premium:

 • bezproblemowa obsługa zwiększonego ruchu,
 • sprzedaż dużej ilości produktów,
 • możliwość wdrażania najróżniejszych integracji (w tym pełnej z Allegro),
 • posiadanie przypisanego opiekuna,
 • możliwość prowadzenia handlu międzynarodowego przez platformę eSklep.

Wsparcie techniczne sklepu internetowego eSklep

Sklep internetowy eSklep oferuje bardzo duże możliwości, jeśli chodzi o wsparcie techniczne. Dla każdego klienta infolinia jest bowiem czynna przez całą dobę. W razie jakichkolwiek problemów szybko będziesz mógł zareagować o każdej porze. Jeśli jednak interesuje Cię dużo większe wsparcie techniczne, możesz wykupić dodatkową pomoc, która obejmuje bardzo szerokie kwestie związane z samym kreowaniem sklepu online. Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozycjonujemy sklepy internetowe zbudowane przez inne firmy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Największe możliwości daje nam pozycjonowanie sklepów naszego autorstwa, które budujemy w oparciu o nasz własny system sprzedaży online. Własna platforma e-commerce to nieograniczone męczliwości rozbudowy, optymalizacja oraz integracji. Pomimo tego skutecznie pozycjonujemy oraz obsługujemy zewnętrzne sklepy. Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów:

Czy gotowe sklepy można dopasować do swoich potrzeb?

Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach. Gotowe sklepy nie są dobrą bazą do budowy indywidualnych projektów, nie można stosować w nich mocno rozbudowanej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google oraz opcji konfiguracji produktów.  Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia - możemy zbudować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Dla dystrybutora Mikron stworzyliśmy profesjonalną stronę www, która pozwoli firmie zwiększyć zasięg sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi. Firmie zaoferowaliśmy również usługi z zakresu marketingu internetowego, które obejmują m.in. tworzenie treści na stronę www. Wspomniane działania...

Dla Siedlisko Janczar - zbudowalismy stronę www dla hotelu oraz restauracji. Nasza współpraca trwa nieprzereanie od ponad 10 lat. Zbudowaliśmy stronę www oraz zajmujemy się jej pozycjonwoaniem w wyszukiwarce google

Dla Doppler Instytut zbudowaliśmy dedykowaną stronę www dla kliniki. Obsługujemy klinikę z zakresu obsługi oraz modernizacji strony www oraz marektingu intenretowego. 

Zakres działań - strona www, budowa sklepu on-line, marketing internwtowy, pozycjonowanie.  Dla DMD Tonery Rzeszów zbudowaliśmy stronę www dla producenta Tonerów, oraz  stworzyliśmy sklep internetowy. Współpracujemy od ponad 5 lat w zakresie...

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www
Strona produktowa piwa rzemieślniczego
Browar Janczar
Strony www
Realizacja strony www medycznej - Hyper Pulse Imeso
A.L.T Hyper Pulse
Strony www
Realizacja aplikacji edukacyjnej Miasto Zawodów
Miasto zawodów
Strony www
Realizacja strony www dla hotelu i restauracji Siedlisko Janczar
Siedlisko Janczar
Strony www