Pozycjonowanie sklepu internetowego Wordpress

Skutecznie pozycjonujemy WooCommerce

Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów internetowych - również sklepów opartych o WooCommerce.  Chyba każdy, kto kiedykolwiek posiadał własną stronę internetową, korzystał lub chociaż słyszał o platformie CMS WordPress. Oferta tego oprogramowania została rozbudowana o możliwość zainstalowania wtyczki WooCommerce, co dało szerokie perspektywy osobom rozważającym własną działalność e-commerce. WooCommerce to obecnie najpopularniejsza na całym świecie platforma e-commerce, którą można wdrożyć całkowicie bezpłatnie. Oczywiście należy mieć na uwadze fakt, że niektóre wtyczki są płatne. Sklepy internetowe WooCommerce doceniany jest przez użytkowników Internetu za olbrzymie możliwości rozbudowy sklepu online oraz łatwą i przyjemną jego obsługę. Przy użyciu tej wtyczki mogą funkcjonować zarówno większe, jak i mniejsze sklepy.

SKlep WooCommerce jest świetną opcją dla osób mających już swoją stronę na WordPress i chcących rozszerzyć swoją działalność o sprzedaż produktów przez Internet.

Dużym atutem WooCommerce jest to, że dzięki jego powszechności łatwo dotrzeć do różnorodnych informacji dotyczących działania tej wtyczki. Decydując się na to rozwiązanie, warto również pamiętać o ograniczeniach WooCommerce, zwłaszcza jeśli chodzi o względy bezpieczeństwa. Aby uniknąć zagrożenia atakami hakerskimi, należy regularnie aktualizować poszczególne wtyczki. Jeszcze jeden minus dotyczy ilości zainstalowanych wtyczek - poprzez przesadę w tym zakresie można zmniejszyć wydajność witryny. Sklep internetowy  WooCommerce posiada jednak mnóstwo zalet, dzięki którym Twój sklep online będzie miał duże możliwości rozwoju i rozbudowy.

Wartą uwagi zaletą założenia sklepu internetowego właśnie na platformie WordPress jest możliwość stworzenia reklamy w Google Ads oraz na Facebooku za pośrednictwem WooCommerce.

Budowa widoczności sklepu WooCommerce

Budowa widoczności sklepu WooCommerce

Fundamentem sukcesu każdego sklepu online jest zbudowanie jego widoczności w Internecie. Skupienie sie na pozyskiwaniu wartościowej grupy docelowej danego sklepu online, zwiększy się prawdopodobieństwo zakupów właśnie za jej pośrednictwem. Dlatego dużą rolę odgrywają podejmowane działania względem pozycjonowania sklepu WooCommerce, czyli przede wszystkim stworzenie wzbudzającego zainteresowanie i ciekawego contentu opartego na wykorzystaniu fraz kluczowych.

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów WooCommerce

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów WooCommerce

Za sprawą publikowania atrakcyjnych i wartościowych treści Twój sklep internetowy każdego dnia będzie coraz lepiej prosperował. Ważne jest, aby umieszczane opisy produktów i kategorii zawierały najważniejsze informacje zaprezentowane w zindywidualizowany i atrakcyjny sposób w oparciu o zasady SEO. Stworzenie dobrego opisu nie jest, wbrew przyjętej powszechnie opinii, prostym zadaniem. Dlatego też warto w tym celu skorzystać z pomocy profesjonalistów w branży e-commerce.

Budowa wartościowego ruchu na stronie

Budowa wartościowego ruchu na stronie

Regularność w dodawaniu treści przynosi mnóstwo korzyści dla rozwoju sklepu internetowego WooCommerce. Dzięki stałemu ruchowi na sklepie Twoja witryna będzie się znajdowała coraz wyżej w wynikach wyszukiwania Google, czym zwiększysz ilość odwiedzin na stronie sklepu internetowego. Na ruch w sklepie  będą mieć wpływ dodawane kolejne produkty, kategorie oraz wpisy na bloga. Dodatkowo można wdrożyć możliwość oceniania zakupionych produktów przez użytkowników Internetu.

Budowa rozpoznawalności marki

Budowa rozpoznawalności marki

Jeśli chcesz konkurować z najpopularniejszymi markami, powinieneś zainwestować w budowę rozpoznawalności Twojego sklepu internetowego. Można to robić przy pomocy regularnego dodawania ciekawych i atrakcyjnych treści, jak również kreowania danej firmy w mediach społecznościowych. Agencja Interaktywna Argonium może stworzyć dla Ciebie indywidualną ofertę, uwzględniając Twój asortyment i oczekiwania jego docelowej grupy odbiorców.

Efekty sprzedażowe w sklepach WooCommerce

Efekty sprzedażowe w sklepach WooCommerce

Podejmowanie różnego rodzaju działań marketingowych oraz regularne dodawanie wartościowych i unikalnych tekstów na sklep internetowyc przekładają się na efekty zwiekszenia konwersji. Dlatego długoterminowa współpraca z agencją SEO to opłacalna inwestycja, której celem jest satysfakcjonująca liczba zamówień pozwalająca biznesowi e-commerce zarabiać na siebie.

Dlaczego warto wybrać sklep e-commerce WooCommerce?

Zalety zainstalowania sklepu online WooCommerce:

 • szybkie stworzenie sklepu internetowego, szczególnie jeśli jest się w posiadaniu strony na platformie WordPress,
 • darmowa podstawa sklepu,
 • możliwość rozbudowy witryny i instalacja bezpłatnych oraz odpłatnych wtyczek,
 • możliwość sprzedaży produktów w postaci elektronicznej oraz fizycznej,
 • intuicyjna obsługa sklepu WooCommerce,
 • atrakcyjność zarówno dla osób będących właścicielami strony internetowej na WordPressie, jak i dla początkujących użytkowników Internetu.
Pozycjonowanie WooCommerce

Masz sklep oparty na WooCommerce? Napisz do nas, przedstawimy rozwiązania oraz kompleksową ofertę pozycjonowania sklepu WooCommerce i zwiekszenie sprzedaży.

Jak zarządzać sklepem WordPress WooCommerce?

Sklep internetowy WooCommerce oferuje liczne funkcje:

 • dodawanie licznych produktów wraz z rozmaitymi ich wariantami,
 • możliwość prowadzenia międzynarodowej sprzedaży,
 • łatwe prowadzenie całego procesu sprzedaży uwzględniającego wysyłkę oraz płatności.

 

Należy również pamiętać o możliwości wdrożenia dodatkowych funkcji. Są to między innymi:

 • różnego rodzaju rabaty i programy lojalnościowe,
 • pokazywanie się klientom produktów powiązanych.

WooCommerce, a pozycjonowanie sklepu

Za pośrednictwem sklepu internetowego WordPress WooCommerce możesz prowadzić najróżniejsze działania pozycjonujące coraz wyżej Twoją witrynę:

 • wysyłanie wiadomości mailowych zawierających treści marketingowe,
 • stworzenie reklam (Facebook i Google Ads),
 • różnego typu komunikacja z klientami sklepu internetowego,
 • prowadzenie bloga,
 • optymalizacja strony pod kątem SEO,
 • możliwość dodawania meta title oraz meta description.

Dodatkowe wtyczki rozszerzające działanie sklepu WooCommerce

Posiadając sklep internetowy na platformie WordPress, możesz rozbudowywać go poprzez instalację różnych płatnych i darmowych wtyczek umożliwiających między innymi:

 • sprzedaż wielokanałową,
 • różne formy płatności,
 • integrację z zewnętrznymi systemami (między innymi firmami kurierskimi),
 • chat z klientami.

Wsparcie techniczne dla właścicieli sklepów WordPress

Niestety sklepy internetowy WooCommerce nie oferuje ze swojej strony wsparcia technicznego, jednak mimo to społeczność WordPress bardzo chętnie udziela porad innym użytkownikom sieci. Można też zawsze  wykupic usługę wsparcia SLA Wordpress, która wdroży Twój sklep i pomoże Ci na dalszych etapach rozwoju i działalności sklepu WooCommerce. Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem WooCommerce - zapraszmy do współpracy

Potrzebujesz wsparcia w WooCommerce ?

Jeżeli masz sklep i potrzebujesz wdrożyć zmiany, poprawki lub usunąć błędy - skontaktuj się z nami. Zaoferujemy Ci usługę wsparcia technicznego w sklepie  Wordpress

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozycjonujemy sklepy internetowe zbudowane przez inne firmy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Największe możliwości daje nam pozycjonowanie sklepów naszego autorstwa, które budujemy w oparciu o nasz własny system sprzedaży online. Własna platforma e-commerce to nieograniczone męczliwości rozbudowy, optymalizacja oraz integracji. Pomimo tego skutecznie pozycjonujemy oraz obsługujemy zewnętrzne sklepy. Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów:

Czy gotowe sklepy można dopasować do swoich potrzeb?

Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach. Gotowe sklepy nie są dobrą bazą do budowy indywidualnych projektów, nie można stosować w nich mocno rozbudowanej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google oraz opcji konfiguracji produktów.  Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia - możemy zbudować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google dla Hotel & Restauracja Coloseum. Dzięki usłudze marketingu internetowego promujemy ofertę hotelu Coloseum w sieci, a także dbamy o stabilność i bezpieczeństwo strony www,...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Zakres działań: Identyfikacja wizualna, marketing internetowy, pozycjonowanie lokalne, budowa profesjonalnej strony www opartej o autorski system CMS.  Folwark Center Rzeszów to kompleks budynków handlowo-usługowych zlokalizowanych w centrum osiedla Słocina w Rzeszowie. Folwark Center...

Zakres działań - strona www, budowa sklepu on-line, marketing internwtowy, pozycjonowanie.  Dla DMD Tonery Rzeszów zbudowaliśmy stronę www dla producenta Tonerów, oraz  stworzyliśmy sklep internetowy. Współpracujemy od ponad 5 lat w zakresie...

Poznaj nasze Realizacje
realizacja sklepu internetowego akcesoria biurowe
Najlepszy toner
Sklepy online
Realizacja strony internetowej Folwark Center Rzeszów
Folwark Center
Strony www
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www
Strona produktowa piwa rzemieślniczego
Browar Janczar
Strony www
Realizacja strony www dla hotelu i restauracji Siedlisko Janczar
Siedlisko Janczar
Strony www