Pozycjonowanie sklepów internetowych IdoSell

Skutecznie pozycjonujemy IdoSell

Na rynku polskim istnieje duży wybór platform e-commerce, z którymi warto się zapoznać, jeśli rozważasz stworzenie sklepu internetowego. Każda z platform ma swoje wady i zalety - taki wybór powinien być więc podyktowany indywidualnym zapotrzebowaniem. Taką wartą rozważenia opcją jest platforma IdoSell, która, zaraz po oprogramowaniu Shoper, jest najchętniej wybierana przez polskich użytkowników oraz pozycjonerów. Niewątpliwą zaletą platformy IdoSell jest możliwość posiadania różnorodnych funkcji i rozszerzeń, które usprawnią działanie Twojego sklepu internetowego.

Jeśli szczególnie zależy nam na ułatwieniach w tym złożonym i żmudnym procesie, jakim jest pozycjonowanie sklepu, warto rozważyć zakup abonamentu IdoSell.

IdoSell mianowicie może się pochwalić niezwykle korzystnymi dla SEO linkami kanonicznymi tworzonymi w automatyczny sposób i szerokimi możliwościami automatyzacji, jeśli chodzi o meta title oraz description. Szczególnie docenianymi przez użytkowników atutami platformy e-commerce IdoSell są łatwość w instalacji, w razie potrzeby możliwość skorzystania z pomocy wsparcia technicznego na tym etapie oraz bezpieczeństwo danych. Warto również wspomnieć o tym, że IdoSell dostarcza możliwość uruchomienia modułów służących do integracji zarówno z Google Search Console, jak i Google Analytics.

IdoSell będzie dobrym wyborem dla różnego typu sklepów - zarówno mniejszych i większych przedsiębiorstw obsługujących również sklepy stacjonarne oraz marketplace.

Budowa widoczności sklepu IdoSell

Budowa widoczności sklepu IdoSell

Dla budowy widoczności sklepu internetowego IdoSell kluczowe jest pozycjonowanie, które możesz zlecić agencji SEO. Grono specjalistów w branży e-commerce stworzy dla Twojej witryny unikalny i wartościowy content, bogaty w treści wykorzystujące słowa kluczowe i linki. Jeśli zależy nam na jak największej widoczności sklepu IdoSell, należy również zadbać o kwestie wizualne i optymalizację samej w sobie strony. Aby zatem znaleźć się w Top10, należy podjąć szereg licznych działań wymagających wiedzy z zakresu IT oraz marketingu internetowego.

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów IdoSell

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów IdoSell

Wartościowe i ciekawe treści to podstawa każdego sklepu internetowego. Ważna jest zarówno publikowana ilość tekstów, jak i ich szeroko rozumiana jakość, na którą składają się wyczerpujące i oryginalne opisy produktów oraz kategorii stosujące frazy kluczowe. Aby dać swojemu sklepowi możliwość zbudowania silnej pozycji w wynikach wyszukiwania Google, warto wdrożyć firmowego bloga publikującego rozmaite teksty o charakterze poradnikowym.

Budowa wartościowego ruchu w sklepie IdoSell

Budowa wartościowego ruchu w sklepie IdoSell

Ruch na stronie w dużej mierze decyduje o widoczności danego sklepu w wynikach wyszukiwania użytkowników Internetu. Dlatego warto dbać o regularność publikowania atrakcyjnych treści, w czym pomocą może Ci służyć agencja SEO. Warto umieszczać rozmaite opisy w jak największej ilości miejsc, mając oczywiście na uwadze względy estetyczne oraz funkcjonalne. Mianowicie, przypadkowo umieszczone teksty mogą przynieść szkody dla firmy.

Budowa rozpoznawalności marki

Budowa rozpoznawalności marki

Kreowanie marki w Internecie niesie wiele pozytywnych dla samej sprzedaży korzyści. Im więcej użytkowników sieci zobaczy dany sklep IdoSell, tym większa szansa na pozyskanie nowych klientów. Istotne tutaj będzie tworzenie atrakcyjnych dla oka treści, które między innymi poprzez wykorzystanie słów kluczowych dotrą do docelowej grupy odbiorców.

Efekty sprzedażowe w sklepach IdoSell

Efekty sprzedażowe w sklepach IdoSell

Długoterminowa współpraca z agencją SEO w zakresie tworzenia wartościowych i bogatych w obecność fraz kluczowych treści przekłada się na efekty sprzedażowe. Wszelkie czynności związane z marketingiem internetowym są bowiem podyktowane dotarciem do grupy docelowej danej oferty. Zwiększy to prawdopodobieństwo dokonanych zakupów właśnie w naszym sklepie internetowym IdoSell.

Co warto wiedzieć o założeniu sklepu IdoSell?

Samo w sobie założenie sklepu internetowego na oprogramowaniu IdoSell nie jest zbyt skomplikowane. Obejmuje jedynie kilka prostych kroków, a w razie napotkanych trudności zawsze można liczyć na pomoc specjalistów:

 • na początku musisz wypełnić formularz uwzględniający podstawowe informacje istotne dla założenia sklepu,
 • po wykonaniu tej czynności otrzymasz wiadomość mailową wraz z treściami podsumowującymi,
 • następnie należy uiścić opłatę początkową, co pozwoli na przejście do kolejnego etapu, jakim jest instalacja oprogramowania IdoSell,
 • następnie otrzymasz e-mail zawierający link przekierowujący do panelu administracyjnego, jak również login oraz hasło,
 • na końcu prześlij podpisaną umowę,
 • jeśli udało Ci się wykonać wszystkie te czynności krok po kroku, od teraz możesz się cieszyć wdrażaniem swojego sklepu internetowego IdoSell.
Pozycjonowanie IdoSell

Masz sklep oparty na IdoSell? Napisz do nas, przedstawimy rozwiązania oraz kompleksową ofertę pozycjonowania  Twojego sklepu IdoSell

Dlaczego warto wybrać platformę e-commerce IdoSell?

Atuty wyróżniające oprogramowanie IdoSell na polskim rynku:

 • dostęp do bezpłatnych, gotowych szablonów, jak również możliwość stworzenia własnych, zindywidualizowanych projektów graficznych,
 • duża baza darmowych funkcji oraz bezpłatnych lub płatnych modułów,
 • system, który poradzi sobie z dużą liczbą klientów i towarów,
 • możliwość aktywowania przydatnych do prowadzenia sklepu internetowego integracji, jak np. z marketplace typu Allegro oraz systemami kurierskimi,
 • możliwość stworzenia ofert specjalnych lub promocji,
 • prowadzenie zarówno sprzedaży internetowej, jak i stacjonarnej w łatwy i wygodny sposób,
 • możliwość prowadzenia również handlu zagranicznego w ramach platformy IdoSell, co ułatwia wielojęzyczność strony,
 • możliwość sprzedaży produktów w wersji elektronicznej i fizycznej,
 • wygodną obsługę zwrotów i reklamacji,
 • komunikację z klientem poprzez wiadomości e-mail i sms,
 • prowadzenie newslettera i jego wysyłkę w sposób automatyczny,
 • wygodną wysyłkę zamówień.

IdoSell a pozycjonowanie

Oprogramowanie IdoSell posiada sporo niezwykle pomocnych dla pozycjonerów elementów mających wpływ na wysokie pozycjonowanie strony internetowej. Będzie to między innymi optymalna struktura HTML oraz różne wersje językowe strony sklepu internetowego.

Wsparcie techniczne i bezpieczeństwo platformy IdoSell

W IdoSell Twoje wszystkie dane będą bezpieczne, a w okresie instalacji i wdrażania sklepu możesz korzystać z pomocy nieocenionego wsparcia technicznego.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozycjonujemy sklepy internetowe zbudowane przez inne firmy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Największe możliwości daje nam pozycjonowanie sklepów naszego autorstwa, które budujemy w oparciu o nasz własny system sprzedaży online. Własna platforma e-commerce to nieograniczone męczliwości rozbudowy, optymalizacja oraz integracji. Pomimo tego skutecznie pozycjonujemy oraz obsługujemy zewnętrzne sklepy. Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów:

Czy gotowe sklepy można dopasować do swoich potrzeb?

Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach. Gotowe sklepy nie są dobrą bazą do budowy indywidualnych projektów, nie można stosować w nich mocno rozbudowanej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google oraz opcji konfiguracji produktów.  Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia - możemy zbudować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Aby wzmocnić pozycję marki Hensfort w Internecie, zaoferowaliśmy firmie usługi marketingu internetowego. Prowadzone przez nas działania promocyjne przyczynią się do zwiększenia wyników sprzedaży. Dla producenta okien i drzwi energooszczędnych Hensfort zbudowaliśmy profesjonalną stronę internetową wraz z konfiguratorami online.

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Dla Firmy Hasborg - zbudowaliśmy stronę www dla producenta linii produkujących ciastka. Z Hasborg współpracujemy od ponad 10 lat obsługując stronę www oraz skutecznie pozycjonując stronę www w wyszukiwarce google .

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Realizacja sklepu internetowego offstore
Offstore
Sklepy online
Realizacja strony internetowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www