Pozycjonowanie sklepów internetowych GOshop

Skutecznie pozycjonujemy GoShop

Właściciele zarówno mniejszych, jak i większych sklepów online mają różnorodne oczekiwania względem sposobu ich działania oraz posiadanych na witrynie możliwości. Dlatego też warto zapoznać się bliżej z rozmaitymi platformami e-commerce i ich wbudowanymi funkcjami oraz możliwymi modułami stworzonymi z myślą o specjalnych życzeniach klientów. Ciekawą i przyjazną SEO opcją jest platforma GOshop, która wyróżnia się łatwą obsługą i licznymi udogodnieniami względem samego działania witryny. Dużym atutem wyróżniającym sklep internetowy GOshop na tle innych platform e-commerce jest fakt, że nie musisz wdrażać samodzielnie swojego sklepu.

To rozwiązanie będzie niewątpliwą zaletą dla przedsiębiorców nieposiadających zaawansowanej wiedzy technicznej oraz umiejętności projektowania graficznego.

Olbrzymią zaletą sklepu online GOshop jest nieograniczona ilość dodawanych produktów, kategorii oraz podkategorii, co czyni ją atrakcyjną dla ambitnych przedsiębiorców mających na uwadze rozbudowę swojego biznesu e-commerce w przyszłości. Dodatkowo, oprogramowanie to dostarcza szeroki wachlarz możliwości z zakresu pozycjonowania, na przykład możesz wprowadzać meta title, meta description oraz tagi.

Warto jeszcze wspomnieć, że pomoc specjalistów GOshop nie kończy się na stworzeniu sklepu, lecz możesz liczyć na ich wsparcie techniczne i przekazanie niezbędnej wiedzy dotyczącej samodzielnej obsługi sklepu.

Budowa widoczności sklepu GOshop

Budowa widoczności sklepu GOshop

Widoczność sklepu internetowego w google  jest kluczowa dla powodzenia każdego biznesu e-commerce. Dlatego warto podejmować różnorodne działania z zakresu pozycjonowania sklepu GOshop, dla których podstawą jest publikowanie atrakcyjnych i unikatowych treści przyjaznych SEO. Nasza agencja stworzy dla Twojej marki interesujący i zindywidualizowany content w oparciu o wymogi wyszukiwarki Google, co przybliży Twój sklep online do znalezienia się w tak szczególnie pożądanym Top10.

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów GOshop

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów GOshop

Przygotowanie interesujących i bogatych w słowa kluczowe treści nie jest wcale łatwym zadaniem. Profesjonaliści z dziedziny marketingu internetowego mogą stworzyć w oparciu o ofertę Twojego sklepu opisy produktów, kategorii i podkategorii, które w naturalny i przyjemny dla oka sposób wykorzystują frazy kluczowe. Warto również rozważyć prowadzenie bloga/poradnika, na którym można publikować wartościowe treści mające wpływ na pozycjonowanie witryny i sugerujące klientom fachowość sklepu GOshop.

Budowa wartościowego ruchu w sklepie GOshop

Budowa wartościowego ruchu w sklepie GOshop

Regularność w publikowaniu rozmaitych treści jest podstawowym wyznacznikiem dla pozycjonerów i copywriterów, ponieważ ruch na sklepie internetowym ma olbrzymi wpływ na widoczność Twojego biznesu w sieci oraz sprzedaż. Dlatego też warto tworzyć opisy produktów oraz kategorii i artykuły na bloga w sposób periodyczny. Jako że jest to zadanie wymagające dużej ilości czasu i wiedzy z zakresu SEO, warto skorzystać z usług agencji marketingowej Argonium.

Budowa rozpoznawalności marki

Budowa rozpoznawalności marki

Jeśli Twój sklep internetowy jest rozpoznawalny wśród użytkowników Internetu, możesz liczyć na większą ilość zamówień, a więc w efekcie zyski. Budowanie rozpoznawalności marki jest procesem złożonym wymagającym długofalowych i przemyślanych działań, na które składa się między innymi stworzenie ciekawego i wartościowego contentu. Profesjonaliści w branży e-commerce mogą zająć się tym zadaniem, przyczyniając się tym samym do rozwoju Twojego sklepu online.

Efekty sprzedażowe w sklepach GOshop

Efekty sprzedażowe w sklepach GOshop

Coraz więcej właścicieli sklepów internetowych dostrzega znaczenie podejmowania działań w celu jego promocji w sieci i znalezieniu się sklepu wysoko w wynikach wyszukiwania. Wychodzimy więc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów i koncentrujemy się na budowaniu rozpoznawalności danej marki poprzez stały ruch na stronie i opracowanie zindywidualizowanego względem oferty contentu. Współpraca z agencją marketingową Argonium to inwestycja, która będzie widoczna w postaci zwiększenia efektów sprzedażowych w sklepie GOshop.

Dlaczego warto wybrać sklep internetowy GOshop?

Atuty wyróżniające oprogramowanie GOshop na polskim rynku:

 • stworzenie zindywidualizowanego sklepu internetowego od podstaw,
 • w cenie zindywidualizowany projekt graficzny zależny od oczekiwań klienta,
 • wsparcie techniczne obejmujące szkolenie z obsługi sklepu,
 • mnogość funkcji,
 • możliwość korzystania ze sklepu za pomocą urządzeń mobilnych - responsywnośc,
 • możliwość integracji z różnymi zewnętrznymi systemami.
Pozycjonowanie GOshop

Masz sklep oparty na GOshop? Napisz do nas, przedstawimy rozwiązania oraz kompleksową ofertę pozycjonowania sklepu GOshop online

Jak zarządzać sklepem GOshop?

Platforma e-commerce GOshop oferuje:

 • dodawanie nieograniczonej ilości produktów, zdjęć, kategorii i podkategorii,
 • możliwość logowania się do sklepu internetowego z Google oraz Facebooka,
 • sprawne edytowanie produktów i kategorii,
 • tworzenie różnorodnych wariantów danych produktów,
 • stworzenie listy producentów,
 • kreowanie różnych promocji wraz z możliwością wprowadzenia określonego czasu ich trwania,
 • możliwość zamieszczania komentarzy na temat zakupionych przedmiotów przez klientów sklepu online,
 • możliwość wdrożenia newslettera.

Integracje na platformie GOshop

Przydatne funkcje zsynchronizowane są z:

 • systemami płatności,
 • porównywarkami cenowymi typu Ceneo,
 • Allegro,
 • firmami kurierskimi,
 • innymi serwisami, np. BaseLinker.

Pozycjonowanie sklepu GOshop

Dostępne wbudowane funkcje sprawiają, że sklep GOshop sam w sobie jest przyjazny SEO. Oprogramowanie oferuje:

 • przejrzyste adresy URL,
 • możliwość dodawania tagów, meta title oraz meta description przyporządkowanych do każdego produktu, kategorii oraz producenta,
 • różne mechanizmy zarządzania SEO (zarówno działające w sposób automatyczny, jak i te do samodzielnej, manualnej obsługi),
 • możliwość dodawania logotypów konkretnych producentów oraz grafik przyporządkowanych danym kategoriom.

Wsparcie techniczne sklepu online GOshop

Decydując się na ofertę platformy e-commerce GOshop, możesz liczyć na bardzo dużą pomoc techniczną trwającą aż rok. Fachowcy nie tylko rozwiązują problemy, ale też odpowiadają na wszelkie pytania związane z działaniem oprogramowania.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozycjonujemy sklepy internetowe zbudowane przez inne firmy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Największe możliwości daje nam pozycjonowanie sklepów naszego autorstwa, które budujemy w oparciu o nasz własny system sprzedaży online. Własna platforma e-commerce to nieograniczone męczliwości rozbudowy, optymalizacja oraz integracji. Pomimo tego skutecznie pozycjonujemy oraz obsługujemy zewnętrzne sklepy. Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów:

Czy gotowe sklepy można dopasować do swoich potrzeb?

Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach. Gotowe sklepy nie są dobrą bazą do budowy indywidualnych projektów, nie można stosować w nich mocno rozbudowanej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google oraz opcji konfiguracji produktów.  Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia - możemy zbudować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Dla ośrodka Cogito, który zajmuje się przeciwdziałaniem oraz leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google. Dysponujemy własną serwerownią, dlatego dla ośrodka Cogito zaproponowaliśmy hosting strony www, który...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Zakres działań: rozbudowa, optymalizacja strony www, pozycjonowanie, marketing internetowy. Richd. Anders to producent drewna klajonego (półfabrykary produkcji okien), dla którego przeprowadziliśmy optymalizację strony www. Skutecznie budujemy świadomość marki z pomocą usługi marketingu...

Zakres działań: budowa profesjonalnej strony wwwmarketing internetowy, pozycjonwoanie, projektowanie materiałów reklamowych, projektowanie DTP.  z Firmą Maxton Design współpracujemy od ponad 6 lat. Zbudowaliśmy dedykowany system intranet zarządzania produkcją, zajmujemy sie kompleksowym marketingiem...

Poznaj nasze Realizacje
Identyfikacja wizualna dla firmy STELMET
Stelmet
Identyfikacja wizualna
Realizacja strony www dla hotelu i restauracji Siedlisko Janczar
Siedlisko Janczar
Strony www
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www
Realizacja strony www dla developera Kenomi
Kenomi Deweloper
Strony www