Pozycjonowanie sklepów internetowych Sote

Skutecznie pozycjonujemy Sote

Właściciele sklepów internetowych mogą wybierać spośród dużej oferty platform e-commerce dostępnych na polskim rynku. Popularną i wartą uwagi opcją jest odpłatne oprogramowanie Sote. Platforma ta niesie wiele możliwości, które docenią przede wszystkim posiadacze małych i średnich biznesów. Oprogramowanie Sote umożliwia prowadzenie sprzedaży poza granicami Polski, co pozwala na dodatkowe zwiększenie grona klientów sklepu online. Samo w sobie założenie sklepu na platformie Sote jest bardzo łatwe, a dzięki darmowemu okresowi próbnemu możesz sprawdzić, czy ta opcja spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

Dużym atutem oprogramowania jest to, że możesz wybrać zarówno gotowy szablon, jak i zindywidualizowany do Twoich potrzeb projekt graficzny - oczywiście za dodatkową opłatą.

Klienci Sote doceniają prostą i intuicyjną obsługę, a w panelu administracyjnym można wykonać szereg różnorodnych czynności niezbędnych do sprawnego funkcjonowania sklepu internetowego. Niewątpliwą zaletą Sote jest możliwość integracji z różnymi zewnętrznymi systemami, co umożliwia między innymi prowadzenie wielokanałowej sprzedaży. Platforma Sote posiada rozmaite już wbudowane funkcje, ale też istnieje możliwość ich rozszerzania wedle własnego uznania. Warto wspomnieć, że na platformie Sote możesz założyć bloga, który doskonale się sprawdza w umieszczaniu na nim rozmaitych artykułów o charakterze poradnikowym a zarazem pozycjonującym witrynę.

 

Platforma ta dedykowana jest także przedsiębiorcom zajmującym się sprzedażą detaliczną oraz hurtową.

Pozycjonowanie sklepów internetowych Sote

Budowa widoczności sklepu Sote

Budowa widoczności sklepu Sote

Pozycjonowanie sklepu Sote służy budowaniu jego widoczności. Przy wykorzystaniu usług SEO sprawimy, że Twój biznes e-commerce będzie pojawiał się coraz wyżej w wynikach wyszukiwania Google, dzięki czemu będziesz mógł konkurować nawet z najbardziej rozpoznawalnymi markami. Stworzymy w oparciu o wykorzystanie fraz kluczowych atrakcyjny i ciekawy content, dzięki któremu Twoja oferta produktowa dotrze do jak największej grupy potencjalnych klientów.

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów Sote

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów Sote

Przyciągające uwagę treści sprawią, że Twój biznes e-commerce będzie się stale rozbudowywał i rozwijał. Jako że skuteczne tworzenie wartościowych treści jest czasochłonnym zadaniem, które wymaga wiedzy z zakresu SEO, warto zlecić je specjalistom w swoim fachu. Ważne jest, aby opisy produktów oraz kategorii zawierały najważniejsze informacje o produkcie przedstawione w atrakcyjny i unikatowy sposób. Warto również wdrożyć bloga, który pozwala na publikowanie bogatych we frazy kluczowe artykuły o tematyce poradnikowej i nie tylko.

Budowa wartościowego ruchu w sklepie Sote

Budowa wartościowego ruchu w sklepie Sote

Jeśli zależy Ci na dużej widoczności Twojego biznesu e-commerce, musisz zadbać o stały ruch na stronie. W tym celu należy regularnie publikować rozmaite teksty, na które składają się opisy produktów oraz kategorii, a także wpisy na bloga. Dzięki tym zabiegom oferta Twojego sklepu będzie osiągała coraz wyższą pozycję względem wyników wyszukiwania, co bez wątpienia przekłada się na ilość odsłon, a więc i zamówień.

Budowa rozpoznawalności marki

Budowa rozpoznawalności marki

Kształtowanie wizerunku marki może odbywać się na dwa sposoby. Możesz kreować swoją markę w sieci, choćby przy użyciu mediów społecznościowych, albo pozycjonować swój sklep online poprzez ciekawie prowadzony content. Możemy zająć się tym zadaniem i sprawić, że Twoja witryna będzie pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania dzięki publikowanym treściom wykorzystującym słowa kluczowe.

Efekty sprzedażowe w sklepach Sote

Efekty sprzedażowe w sklepach Sote

Jako że polski rynek e-commerce jest bardzo duży, warto zadbać o widoczność swojego sklepu internetowego Sote, co będzie miało zasadniczy wpływ na efekty sprzedażowe. Dlatego warto zainwestować w marketing internetowy, ponieważ poniesione koszty z pewnością zwrócą się w przyszłości. Jeśli podejmowane działania są długofalowe, Twój biznes e-commerce będzie się cieszył dużym powodzeniem wśród użytkowników Internetu.

Dlaczego warto wybrać platformę e-commerce Sote?

Atuty wyróżniające oprogramowanie Sote na polskim rynku:

 • tworzenie różnorodnych wariantów danych produktów,
 • możliwość dodawania filmików z YouTube,
 • możliwość komentowania konkretnych produktów przez klientów,
 • obecność wyszukiwarki produktów oraz filtrowania,
 • możliwość dodania na stronę główną najnowszych oraz bestsellerowych produktów,
 • możliwość stworzenia reklam podanych produktów.
Pozycjonowanie sklepu Sote

Masz sklep internetowy Sote? Skontaktuj się z nami, przedstawimy rozwiązania oraz kompleksową ofertę pozycjonowania  Twojego sklepu Sote

Bezpłatne funkcje na platformie Sote

Sote posiada liczne funkcje sprzedażowe, które są z założenia darmowe. Jednak możesz oczywiście dokupić moduły rozszerzające. Oto kilka, wartych wymienienia, darmowych funkcji Sote:

 • stworzenie własnych kodów rabatowych,
 • możliwość sprzedaży po cenach detalicznych (brutto) oraz hurtowych (netto),
 • kreowanie własnych promocji,
 • obecność przycisków przekierowujących do mediów społecznościowych,
 • możliwość dodawania zapytań odnośnie podanych produktów.

Sote a pozycjonowanie

Platforma Sote jest wyposażona w liczne funkcje sprzyjające pozycjonowaniu biznesu e-commerce:

 • możliwość wdrożenia bloga,
 • możliwość tworzenia opisów kategorii,
 • możliwość dodawania meta title oraz meta description zarówno dla produktów, jak i kategorii,
 • możliwość obsługi linków wewnętrznych i przekierowań 301,
 • możliwość edytowania adresów URL.

Integracje na platformie Sote

Przydatne funkcje zsynchronizowane są z:

 • systemami płatności,
 • firmami kurierskimi,
 • różnego typu marketplace.

Wsparcie techniczne i bezpieczeństwo platformy Sote

Platforma Sote zapewnia bardzo duże wsparcie techniczne - wystarczy w tym celu skontaktować się ze specjalistą przy pomocy e-maila, telefonu bądź czatu. Ponadto regularnie dodawane są aktualizacje, które zapewniają bezpieczeństwo Twojej witrynie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozycjonujemy sklepy internetowe zbudowane przez inne firmy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Największe możliwości daje nam pozycjonowanie sklepów naszego autorstwa, które budujemy w oparciu o nasz własny system sprzedaży online. Własna platforma e-commerce to nieograniczone męczliwości rozbudowy, optymalizacja oraz integracji. Pomimo tego skutecznie pozycjonujemy oraz obsługujemy zewnętrzne sklepy. Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów:

Czy gotowe sklepy można dopasować do swoich potrzeb?

Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach. Gotowe sklepy nie są dobrą bazą do budowy indywidualnych projektów, nie można stosować w nich mocno rozbudowanej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google oraz opcji konfiguracji produktów.  Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia - możemy zbudować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Park Hotel Rzeszów opiera się przede wszystkim na usłudze pozycjonowania strony www, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie jej pozycji na liście wyników Google. Dla kompleksu usługowego i wypoczynkowego Park Hotel Rzeszów przygotowaliśmy również kreatywną i profesjonalną...

Dla dystrybutora Mikron stworzyliśmy profesjonalną stronę www, która pozwoli firmie zwiększyć zasięg sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi. Firmie zaoferowaliśmy również usługi z zakresu marketingu internetowego, które obejmują m.in. tworzenie treści na stronę www. Wspomniane działania...

Dla Siedlisko Janczar - zbudowalismy stronę www dla hotelu oraz restauracji. Nasza współpraca trwa nieprzereanie od ponad 10 lat. Zbudowaliśmy stronę www oraz zajmujemy się jej pozycjonwoaniem w wyszukiwarce google

Zakres działań - strona www, budowa sklepu on-line, marketing internwtowy, pozycjonowanie.  Dla DMD Tonery Rzeszów zbudowaliśmy stronę www dla producenta Tonerów, oraz  stworzyliśmy sklep internetowy. Współpracujemy od ponad 5 lat w zakresie...

Poznaj nasze Realizacje
Zaprojektowanie logo dla firmy geologicznej
G&G Wiercenia
Identyfikacja wizualna
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
strona www okręgowej izby lekarskiej Tarnów
OIL Tarnów
Strony www
Bendiks Rzeszów - nowa strona internetowa
Bendiks Rzeszów
Strony www