Pozycjonowanie sklepów internetowych Shoper

Skutecznie pozycjonujemy Shopera

Tworząc sklep internetowy spotkać się można z różnymi rodzajami platform e-commerce. Jedną z popularniejszych jest Shoper, który to najczęściej wybierany jest spośród pozycjonerów. Zdecydowanie platforma ta sprzyja pozycjonowaniu sklepu internetowego. Nawet przysłowiowi laicy sobie z nią poradzą. Jest niebywale łatwa i przyjemna w obsługiwaniu. Title oraz meta description bez problemowo zostaną zoptymalizowane. Ponadto na platformie Shoper bez przeszkód można dokonać edycji opisów produktów. Dodatkowo posiada funkcję, dzięki której komentarze pojawiają się w sekcji pod udostępnionymi produktami.

Rozsądnym jest korzystanie z niej, gdyż przy jej pomocy użytkownicy, klienci indywidualnie będą tworzyć nowe treści pojawiające się na stronie.

Na platformie Shoper możliwym jest w łatwy i przystępny sposób założenie bloga firmy, na którym można prowadzić interesujący content, w którym będą uwzględnione dodatkowe linki, wraz z ujmującą treścią, posiadającą kluczowe frazy. Shoper umożliwia optymalne dostosowanie SEO spośród dostępnych fotografii na stronach, gdzie każdy z tekstów jest idealnie spersonalizowany pod wybrane zdjęcie. Niesamowitym atutem jest to, że istnieje sposobność ustawienia przekierowania 301, przydająca się w sytuacji zmiany adresu URL konkretnego produktu. Ponadto zdecydowanie się na dodatkowe opcje umożliwia uniknięcie problemów wynikających z duplikacji produktów, natomiast gdy zaistnieje taka konieczność to można ustawić mapę strony xml, po czym dodana zostanie do Google Search Console.

Niesamowitą zaletą dla zaawansowanych osób jest dostępna opcja ingerencji w kod strony, gdzie zostaje udostępniona edycja źródłowych plików wykorzystując system Smarty, oparty na PHP.

Budowa widoczności sklepu Shoper

Budowa widoczności sklepu Shoper

Jednym z pierwszych założeń względem pozycjonowania sklepu Shoper jest budowa jego widoczności. Korzystając z usług SEO już po niedługim czasie dostrzeżesz, że witryna jest na znacznie wyższej pozycji w wynikach wyszukiwania. Na bazie Twojej oferty kreujemy widoczność poprzez frazy kluczowe związane z prezentowaną ofertą. Doradzamy szerokie pozycjonowanie sklepom internetowym Shoper. Dlatego też strategia SEO pozwala na budowanie widoczności w Top10 poprzez zastosowane frazy, bezpośrednio powiązanych z ofertą, konkurując jednocześnie z innymi nawet tymi bardziej rozpoznawalnymi markami, które są pionierami w biznesie e-commerce.

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów Shoper

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów Shoper

Podstawą w SEO są konkretne i atrakcyjne treści. Poprzez nawiązanie współpracy z agencją pozycjonującą zyskuje się przede wszystkim wartościowe i przyciągające uwagę treści, które są zamieszczane na stronie internetowej. Wzbudzając tym samym zainteresowanie spośród odbiorców automatycznie zwiększy to ich zaangażowanie co przyczyni się w poprawie jakości sprzedaży. Niezbędne kluczowe informacje zawarte przy opisach produktów, czy także kategorii przede wszystkim uwzględniają kluczowe frazy przyciągające użytkowników. Dzięki którym biznes e-commerce się coraz to lepiej rozwij

Budowa wartościowego ruchu w sklepie Shoper

Budowa wartościowego ruchu w sklepie Shoper

Ruch na stronie jest niebywale istotny, który zdecydowanie kształtuje jego widoczność. Przyczynia się to poprzez osiąganie coraz to wyższych pozycji w wynikach organicznych, dzięki którym trafia na stronę coraz więcej użytkowników. Wykorzystując taki manewr można poprawić efekt sprzedaży, jak i uzyskać zwrot z inwestycji z pozycjonowania sklepu Shoper.

Budowa rozpoznawalności marki

Budowa rozpoznawalności marki

Rozpoznawalność marki w sieci przekłada się na wyniki wyszukiwania, które dają efekty w ruchu na stronie. Można poprzez to kreować markę w sieci, jak i zarówno pozyskiwać i trafiać przy pomocy pozycjonowania sklepu Shoper do klientów docelowych. Istotne w tym założeniu są wartościowe i rzetelne treści, które przyciągają użytkowników, w ciekawy sposób zaprezentowaną ofertą produktu.

Efekty sprzedażowe w sklepach Shoper

Efekty sprzedażowe w sklepach Shoper

Coraz więcej klientów jest zdecydowanych na ukierunkowywanie sprzedaży poprzez pozycjonowanie strony. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu klientów koncentrujemy usługi na efekty sprzedażowe wynikające z współczynnika konwersji. Długofalowa współpraca z agencją SEO daje niesamowite możliwości z pozycjonowania strony, zrzeszając automatycznie pokaźne grono klientów. Im dłuższe działania prowadzone są w kierunku SEO tym większe można uzyskać efekty względem początkowych założeń i oczekiwań.

Dlaczego warto wybrać platformę e-commerce Shoper?

Atuty wyróżniające oprogramowanie Shoper na polskim rynku:

 • 14-dniowa, darmowa wersja próbna,
 • wsparcie techniczne jest bezpłatne,
 • nie doliczanie prowizji od sprzedaży,
 • w cenie oprogramowania dostępny jest projekt grafiki,
 • korzystanie z sklepu poprzez smartfon, tablet, laptop etc.,
 • eksport oferty do pliku xml,
 • w cenę wliczony jest hosting oraz serwer.
Pozycjonowanie Shoper

Masz sklep oparty na Shoper? Napisz do nas, przedstawimy rozwiązania oraz kompleksową ofertę pozycjonowania sklepu online

Jak zarządzać sklepem Shoper?

Platforma e-commerce Shoper oferuje:

 • przypisanie do kilku kategorii jednego produktu,
 • w zawartym jednym pliku uwzględnić można i przesłać produkty,
 • tworzyć warianty różnorodne względem dodawanych produktów,
 • umożliwić filtrowanie wraz z wewnętrzną wyszukiwarką,
 • udostępniać do sprzedania pliki pdf, webinaria, e-booki etc.,
 • dogodnie można korzystać z różnych urządzeń mobilnych.

Integracje na platformie Shoper

Przydatne funkcje zsynchronizowane są z:

 • Allegro,
 • Facebook,
 • firmami kurierskimi,
 • systemem płatności,
 • systemami ERP,
 • porównywarkami cen.

Shoper, a pozycjonowanie

Dzięki dostępnym funkcjom można dostosować sklep internetowy do wytycznych ram i oczekiwań klienta względem pozycjonowania. Poprzez panel administracyjny istnieje możliwość wprowadzenia większości ustawień względem opcji. Natomiast w tym zakresie niezbędna jest wiedza na temat kodu html oraz programowania.

Sklep internetowy w wersji premium Shoper Premium gwarantuje:

 • zdecydowanie szybszy czas ładowania podstron,
 • lepszą wydajność,
 • spersonalizowany projekt grafiki,
 • opiekę konsultanta,
 • bezpośrednią łączność z infolinią,
 • wysoką jakość usług,
 • dostępnych ponad 140 aplikacji, które ulepszą sprzedaż,
 • zaawansowane funkcje,
 • umożliwienie zwrotów produktów,
 • międzynarodową sprzedaż,
 • innowacyjne modyfikacje i rozwiązania,
 • obsługę przed wykwalifikowanych specjalistów.

Wsparcie techniczne i bezpieczeństwo platformy Shoper:

 • w wyniku awarii dział obsługi klienta Shoper podejmuje prace także poza godzinami pracy,
 • w godzinach pracy możliwe jest korzystanie z wsparcia,
 • dostępna jest baza wiedzy Shoper, tj. materiały szkoleniowe, filmy na YouTube etc.,
 • istnieje także możliwość podpięcia domeny własnej,
 • tworzą się automatycznie kopie zapasowe danych każdego dnia,
 • certyfikat SSL,
 • darmowy hosting,
 • nadzór i kontrola przez cała dobę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Zajmujemy się pozycjonowanie sklepów internetowych opartych na zewnętrznych silnikach (darmowe sklepu, sklepu oparte o abonament). Możemy Ci zaoferotwać skutecznia optymalziację oraz pozycjonwoanie:

01
Określenie celów
Pierwszym krokiem jest określenie celów pozycjonowanie sklepu shopper. Wyznaczamy ścieżki pozycjonowania oraz optymalizacji sklepu shopper oraz treści w sklepie
02
Przydzielamy zespól specjalistów
Mając wyznaczone cele oraz ścieżkę pozycjonowania sklepu shopper przydzielamy zespół specjalistów który zajmą się Twoim sklepem
03
Optymalizacja oraz budowanie linków
Pozycjonowanie sklepu shopper to optymalizacja sklepu, treści oraz budowanie linków do sklepu. Do każdego zadania przydzielamy osobną osobę.
04
Wzrost sprzedaży oraz raportowanie
Wyniki pozycjonowania widoczne są po ok 6 miesiącach pracy. Od samego początku współpracy dostarczamy dokładne raporty prac żebyś miał pewność, że jesteśmy w pełnie zaangażowani w proces pozycjonowania sklepu shopper

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje pozycjonowanie sklepu internetowego?

Koszt pozycjonowania sklepu online w każdym przypadku to indywidualna wycena. Nie da się podać jednej ceny za usługę pozycjonowanie sklepu. Każdy sklep internatowy jest inny, wymaga innej pracy oraz więcej lub mniej godzin pracy.  Strategię cenową jaką praktykujemy to podanie szacunkowego budżetu klientowi i dostosowanie się to jego możliwości finansowych.

Ile czasu trwa pozycjonowanie sklepu internetowego?

Widoczne efekty są po 3 - 6 miesiącach w zależność od stopnia i intensywności działań. Bardzo ważną kwestią jest to jak szybko wyszukiwarka Google będzie indeksowała zmiany w sklepie ponieważ pierwsze i najważniejsze działania to optymalizacja sklepu internetowego oraz budowa wartościowych treści połączone z strategią budowania linków 

Pozycjonowanie sklepu - samodzielnie czy agencja?

Proces pozycjonowanie sklepu internetowego to nie jest już tylko hurtowe pozyskiwanie  linków. Obecnie pozycjonowanie to głównie optymalizacja kodu sklepu. struktury sklepu, nawigacji oraz co najważniejsze treści. Cały proces wymaga zaangażowania nie mniej niż 3 - 4 specjalistów: analityk, pozycjoner, copywriter itp. Zatrudnienie Agencji SEO do tego celu gwarantuje, że wszystkie działania będą realizowane jednocześnie i na wysokim poziomie. Kolejnym bardzo ważnym czynnikiem jest odpowiedzialność - Agencja nigdy nie mogła powiedzieć, że czegoś nie jest w stanie zrobić - zadaniem Agencji SEO jest kompleksowa obsługa z zakresu pozycjonowania, optymalizacji oraz content marketingu.

Czy pozycjonujemy sklepy internetowe zbudowane przez inne firmy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Największe możliwości daje nam pozycjonowanie sklepów naszego autorstwa, które budujemy w oparciu o nasz własny system sprzedaży online. Własna platforma e-commerce to nieograniczone męczliwości rozbudowy, optymalizacja oraz integracji. Pomimo tego skutecznie pozycjonujemy oraz obsługujemy zewnętrzne sklepy. Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów:

Czy gotowe sklepy można dopasować do swoich potrzeb?

Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach. Gotowe sklepy nie są dobrą bazą do budowy indywidualnych projektów, nie można stosować w nich mocno rozbudowanej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google oraz opcji konfiguracji produktów.  Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia - możemy zbudować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Rozwiązania dla biznesu
Rozwiązania dla biznesu
 • Dedykowane rozwiązania
 • Projektowanie graficzne DTP
 • Projekty graficzne
 • Identyfikacja wizualna
 • Projektowanie logo
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie
 • Pozycjonowanie stron
 • Optymalizacja
 • Audyty
 • Pozycjonowanie sklepów
 • Pozycjonowanie lokalne
 • Wyciąganie strony z filtra Google
 • Budowanie linków
 • Pozycjonowanie szerokie
Sklepy online
Sklepy online
 • Sklepy internetowe
 • Integracja
 • Konfiguratory
 • Wsparcie techniczne
 • Obsługa sklepów internetowych
 • Umowa SLA
Strony internetowe
Strony internetowe
 • Strony www
 • Intranet
 • Strony produktowe
 • Hosting
Marketing internetowy
Marketing internetowy
 • Tworzenie opisów
 • Social media
 • Treści na strony www
 • Marketing szeptany
 • Marketing medyczny
 • Content Marketing

Dla kogo pracujemy?

Współpraca z Park Hotel Rzeszów opiera się przede wszystkim na usłudze pozycjonowania strony www, dzięki któremu możliwe jest zwiększenie jej pozycji na liście wyników Google. Dla kompleksu usługowego i wypoczynkowego Park Hotel Rzeszów przygotowaliśmy również kreatywną i profesjonalną...

Dla dystrybutora Mikron stworzyliśmy profesjonalną stronę www, która pozwoli firmie zwiększyć zasięg sprzedaży części zamiennych do elektronarzędzi. Firmie zaoferowaliśmy również usługi z zakresu marketingu internetowego, które obejmują m.in. tworzenie treści na stronę www. Wspomniane działania...

Dla Doppler Instytut zbudowaliśmy dedykowaną stronę www dla kliniki. Obsługujemy klinikę z zakresu obsługi oraz modernizacji strony www oraz marektingu intenretowego. 

Kompleksowo współpracujemy z firmą Rad-Pol. Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www dla firmy meblowej, rozwijamy oraz optymalizujemy sklep internetowy. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową usługą pozycjonowania strony www oraz sklepu. 

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego z meblami - Italia Style
Italia style
Sklepy online
Sklep internetowy z częściami do elektronarzędzi Mikron
Mikron
Sklepy online
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Whiteberg
Strony www
Realizacja strony www dla kliniki onkologicznej Onkomedica
Onkomedica
Strony www