Pozycjonowanie sklepu internetowego Magento

Skutecznie pozycjonujemy Magento

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnego sklepu internetowego, warto zapoznać się z rozmaitymi platformami e-commerce dostępnymi obecnie na polskim rynku. Chętnie wybieraną wśród dużych i wielkich firm opcją jest platforma Magento. Cieszy się ona tak dużą popularnością przede wszystkim ze względu na możliwość wysokiej personalizacji sklepu internetowego i dopasowania jej do indywidualnych potrzeb, jednak w takim wypadku należy dysponować dużym budżetem. Dlatego Magento sprawdzi się przede wszystkim w rozwoju najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie marek. Niewątpliwą zaletą platformy Magneto jest fakt, że pod dany stan magazynowy można podłączyć więcej niż jeden sklep, jak również to, że platforma z łatwością poradzi sobie z obsługą bardzo dużych stanów magazynowych. Z tych powodów Magento będzie szczególnie rozsądną decyzją dla wielkich przedsiębiorstw.

Przy tworzeniu sklepu Magento i jego późniejszym działaniu, niezbędna będzie pomoc fachowców. Jako że konfiguracja sklepu nie należy do najłatwiejszych zadań, osoba nieposiadająca zaawansowanej wiedzy technicznej nie poradzi sobie z tym zadaniem. W porównaniu do innych platform e-commerce Magento jest mało intuicyjna, lecz mimo to każdy użytkownik jest w stanie opanować podstawy z zakresu działania tego oprogramowania. Dużym jednak plusem Magento jest mnogość bardzo przydatnych i mocno zautomatyzowanych funkcji.

Zanim zdecydujesz się właśnie na platformę Magento, warto również wiedzieć, że oprogramowanie potrzebuje bardzo dobrego hostingu.

Budowa widoczności sklepu Magento

Budowa widoczności sklepu Magento

Jeśli zależy Ci na przyciągnięciu jak największej rzeszy odbiorców, oferta Twojego sklepu Magento musi wysoko wyświetlać się użytkownikom Internetu w wynikach wyszukiwania. Kluczowe będzie tutaj budowanie widoczności sklepu w wyszukiwarce Google, które możesz zlecić naszej agencji SEO. Specjaliści w branży e-commerce stworzą dla Twojego sklepu interesujące treści wykorzystujące frazy kluczowe oraz linki. Aby znaleźć się w top10, na czym szczególnie zależy wielkim przedsiębiorstwom, potrzebna jest nie tylko atrakcyjna oferta, ale też dobrze dobrana strategia SEO.

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów Magento

Stworzenie atrakcyjnych treści dla sklepów Magento

Wbrew pozorom, stworzenie wartościowych i atrakcyjnych treści i opisów produktów dla sklepu Magento, wcale nie jest łatwym zadaniem. Kluczowe jest nie tylko opracowanie interesującego contentu, opisu produktów ale też estetyka tekstu, wykorzystywanie słów kluczowych, linkowanie oraz duża ilość i regularność w publikowaniu treści. Warto więc skorzystać z pomocy fachowców, którzy stworzą indywidualną strategię marketingową idealnie dobraną dla Twojej witryny.

Budowa wartościowego ruchu w sklepie Magento

Budowa wartościowego ruchu w sklepie Magento

Ruch w sklepie internetowym jest podstawowym wyznacznikiem widoczności sklepu Magento. Trudno, aby algorytmy Google wysoko pozycjonowały sklep, na którym nic nowego nie pojawia(produkty, porady). Regularne tworzenie wartościowych i przyciągających klientów treści jest żmudnym zadaniem wymagającym wiedzy z zakresu marketingu internetowego. Jednak warto skupić się na podejmowaniu w tym kierunku licznych działań, ponieważ przełoży się to na zyski sklepu.

Budowa rozpoznawalności marki sklepu Magento

Budowa rozpoznawalności marki sklepu Magento

Dużym i wielkim przedsiębiorstwom, którym zwłaszcza dedykowana jest platforma Magento, szczególnie będzie zależało na rozpoznawalności marki. W celu jej zbudowania należy podjąć najróżniejsze działania przyczyniające się do lepszego pozycjonowania sklepu. Ważne w tym kontekście będzie stworzenie atrakcyjnego dla użytkowników contentu w oparciu o metodę stosowania fraz kluczowych.

Efekty sprzedażowe w sklepach Magento

Efekty sprzedażowe w sklepach Magento

Celem wszelkich działań podejmowanych z zamiarem zbudowania widoczności sklepu internetowego jest uzyskanie satysfakcjonujących efektów sprzedażowych. Im wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania, tym większe grono potencjalnych klientów, a co za tym idzie - zadowalająca sprzedaż. Dlatego bez wątpienia warto podjąć współpracę z agencją SEO, która zadba o regularność i jakość publikowanych w sklepie internetowym Magento treści.

Dla kogo idealnym rozwiązaniem będzie sklep internetowy Magento?

Zalety i wady wyróżniające oprogramowanie Magento na polskim rynku:

 • Platforma Magento umożliwia wysoką personalizację witryny oraz rozwój sklepu internetowego, ponieważ jest w stanie bez problemu obsłużyć dużą liczbę klientów.
 • Mimo że konfiguracja sklepu wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej, to samo korzystanie z platformy jest w stanie opanować praktycznie każdy.
 • Platforma Magento ma możliwość stałej rozbudowy i posiadania dużej ilości rozmaitych funkcji.
 • Ważnym plusem decydującym o wyborze Sklepu internetowego Magento wśród wielkich przedsiębiorstw jest możliwość obsługiwania ogromnych stanów magazynowych. Wiąże się to jednak z pewnym minusem. Do poprawnego działania Magento niezbędny będzie własny serwer.
 • Największą wadą oprogramowania Magento dla dużej rzeszy przedsiębiorców będzie poniesiony koszt. Nie da się ukryć, że nie jest to najtańsza opcja.
 • Sklep online Magento posiada naprawdę duże możliwości, jednak warto mieć na uwadze fakt, że wszelkie wdrażane zmiany wymagają dużej ilości czasu.

Magento - zarządzanie sklepem internetowym

Platforma e-commerce Magento umożliwia między innymi:

 • korzystanie ze sklepu na urządzeniach mobilnych,
 • stałe rozbudowywanie platformy,
 • podejmowanie skutecznych działań marketingowych przy wykorzystaniu narzędzi SEO,
 • obsługę licznych czynności istotnych dla funkcjonowania sklepu Magento, np. wysyłki, płatności, zwroty oraz reklamacje,
 • kreowanie różnorodnych promocji oraz ofert specjalnych,
 • sprawną komunikację z klientami,
 • tworzenie różnych wariantów udostępnianych produktów,
 • filtrowanie i korzystanie z wewnętrznej wyszukiwarki,
 • prowadzenie handlu wielokanałowego.
Pozycjonowanie Magento

Napisz do nas - skontaktujemy sie z Toba, przedstawimy rozwiązania oraz kompleksową ofertę pozycjonowania sklepu internetowego

Magento, a pozycjonowanie

 • niewątpliwym minusem dla pozycjonerów jest postać ścieżek adresów URL, które bywają bardzo długie, a niestety może mieć to wpływ na pozycjonowanie sklepu internetowego,
 • z kolei dużą zaletą jest mnogość możliwych do zainstalowania funkcji, które mogą okazać się bardzo przydatne dla specjalistów w dziedzinie SEO, oraz wykorzystanie techniki pozycjonownaia - długi ogon.

Wsparcie techniczne platformy Magento

Jako że oprogramowanie Magento jest dość kosztownym rozwiązaniem, to właściciele sklepów internetowych są otoczeni dużym wsparciem technicznym. Przypadki takiej pomocy oraz czas jej realizacji jest uzależniony od zapisów w umowie. warto rozważyć skorzystanie z umowy SLA.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Zajmujemy się pozycjonowanie sklepów internetowych opartych na zewnętrznych silnikach (darmowe sklepu, sklepu oparte o abonament). Możemy Ci zaoferotwać skutecznia optymalziację oraz  pozycjonwoanie:

Najczęściej zadawane pytania

Czy pozycjonujemy sklepy internetowe zbudowane przez inne firmy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą sklepów internetowych. Największe możliwości daje nam pozycjonowanie sklepów naszego autorstwa, które budujemy w oparciu o nasz własny system sprzedaży online. Własna platforma e-commerce to nieograniczone męczliwości rozbudowy, optymalizacja oraz integracji. Pomimo tego skutecznie pozycjonujemy oraz obsługujemy zewnętrzne sklepy. Zajmujemy sie pozycjonowaniem sklepów:

Czy gotowe sklepy można dopasować do swoich potrzeb?

Jeżeli zależy Ci na budowie dedykowanego sklepu dostosowanego do Twoich potrzeb - jedynym rozwiązaniem jest budowa sklepu internetowego nie opartego na gotowych rozwiązaniach. Gotowe sklepy nie są dobrą bazą do budowy indywidualnych projektów, nie można stosować w nich mocno rozbudowanej optymalizacji pod kątem wyszukiwarki Google oraz opcji konfiguracji produktów.  Jeżeli oczekujesz indywidualnego podejścia - możemy zbudować dla Ciebie dedykowany sklep internetowy

Kontakt
Napisz do nas i zamów wycenę
wyślij wyślij

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Pozycjonowanie
Zwiększanie sprzedaży w internecie
Budujemy oraz zwiększamy sprzedaż w sklepach online. Skutecznie pozycjonujemy sklepy internetowe, budujemy marketing szeptany, optymalizujemy sklepy internetowe pod kątem zwiększenia konwersji.
Grafika
Projektowanie graficzne
Tworzymy projekty graficzne, layouty storn www oraz sklepów internetowych. Budujemy identyfikację wizualną, projektujemy ulotki, foldery. Projektujemy ponadczasowe i profesjonalne loga. Kreatywnie podchodzimy do zadań i nigdy nie korzystamy z szablonów.
Pozycjonowanie
Pozycjonowanie stron internetowych
Skutecznie pozycjonujemy strony www. Zwiększamy ruch na stronach internetowych wykorzystując optymalizację strony, tworzenie wartościowych treści oraz budowaniu mocnych linków z własnych zaplecz
Sklepy internetowe
Projektowanie sklepów internetowych
Budujemy dedykowane sklepy internetowe dostosowane do potrzeb klientów. Od 18 lat projektujemy sklepy, systemy informatyczne. Możemy zintegrować nasz sklep z każdym systemem, optymalizujemy pod kątem pozycjonowania oraz konwersji
Marketing internetowy
Social media
Angażujemy i zwiększamy zasięgi w mediach społecznościowych Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube. Tworzymy atrakcyjne posty, wartościowe treści oraz atrakcje animacje. Zajmiemy się wizerunkiem Twoje firmy oraz sprzedażą produktów
Strony www
Strony internetowe
Projektujemy profesjonalne strony www tworzone od początku do końca pod wymagania naszych klientów. Skupiamy się na detalach, użyteczności oraz budowaniu profesjonalnego wizerunku. Oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz merytoryczne.

Dla kogo pracujemy?

Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google dla Hotel & Restauracja Coloseum. Dzięki usłudze marketingu internetowego promujemy ofertę hotelu Coloseum w sieci, a także dbamy o stabilność i bezpieczeństwo strony www,...

Zakres działań - budowa strony www, marketing internetowy, pozycjonowanieobsługa techniczna, rozbudowa strony www.  Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Skutecnie pozycjonujemy klinkię medycyny estetycznej w...

Zakres działań - strona www, budowa sklepu on-line, marketing internwtowy, pozycjonowanie.  Dla DMD Tonery Rzeszów zbudowaliśmy stronę www dla producenta Tonerów, oraz  stworzyliśmy sklep internetowy. Współpracujemy od ponad 5 lat w zakresie...

Kompleksowo współpracujemy z firmą Rad-Pol. Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www dla firmy meblowej, rozwijamy oraz optymalizujemy sklep internetowy. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową usługą pozycjonowania strony www oraz sklepu. 

Poznaj nasze Realizacje
strona www okręgowej izby lekarskiej Tarnów
OIL Tarnów
Strony www
Realizacja strony internetowej dystrybutora mebli ID Point
ID Point
Strony www
Realizacja strony internetowej dla Maxton Design
Maxton Design
Strony www
Realizacja strony www dla kliniki onkologicznej Onkomedica
Onkomedica
Strony www