Strony www

Konfigurator okien Hensfort

Konfigurator okien PCV zbudowany dla firmy Hensfort to narzędzie on-line które umożliwia skonfigurowanie każdego okna dostępnego w ofercie firmy od rodzaju okna po najdrobniejsze szczegóły.
Zobacz stronę online >
Realizacja konfiguratora okien

Konfigurator okien, rolet oraz żaluzji

 

Konfigurator internetowy okien Hesnfor został zintegrowany z stroną www zapewniając banalnie prostą obsługę  dla klienta chcącego uzyskać wycenę okien, a dla firmy Hensfort synchronizację produktów pomiędzy stroną, a konfiguratorem. Wszystkie produkty dostępne na stronie są w konfiguratorze. Narzędzie spełnia rolę wirtualnego doradcy / handlowca.  Głównym zadaniem konfiguratora jest pozyskanie zapytania (konwersji) do wyceny okien.

Realizacja konfiguratora okien

Wycena okien przez internet

 

Naszym zadaniem było zbudowanie konfiguratora okien który w czasie rzeczywistym będzie pokazywał konfigurowane okno tak, jak będzie wyglądało w rzeczywistości. Okna wyvierane są z oferty firmy Hensfort. Cały proces  wyceny okna jest maksymalnie uproszczony o podzielony na etapy. Po zakończeniu wyceny konfigurator zapisuje wszystkie dane i wysyła maila z szczegółami wyceny.

Realizacja konfiguratora okien
Realizacja konfiguratora okien
Realizacja konfiguratora okien

Responsywność, użyteczność

 

Konfigurator okien w całości został zaprojektowany zgodnie z identyfikacją wizualną strony www, produkty do konfiguratora pobierane są z bazy danych strony www. Rozwiązanie to sprawia, że zarządzanie produktami, ofertą ograniczone jest do jednego miejsca. Całość pracuje na naszym autorskim systemie CMS. Konfigurator został podzielony na 2 cześci: Konfigurator okien PCV oraz Konfigurator Fasad. Poznaj naszą ofertę na: Konfiguratory online

Realizacja konfiguratora okien
Poznaj nasze Realizacje
Zaprojektowanie logo dla firmy geologicznej
G&G Wiercenia
Identyfikacja wizualna
Strona www dla hotelu w Bieszczadach - Chutor Kozacki
Chutor Kozacki
Strony www
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www
Mostostal Warszawa - konfigurator online mostów
Mostostal
Strony www