Pozycjonowanie sklepów

Pozycjonowanie sklepu zwiększa sprzedaż oraz zaufanie


Jednym z najefektywniejszych działań promocyjnych dla sklepu online jest pozycjonowanie. Im wyżej w wyszukiwarce będzie widoczny Twój sklep internetowy, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie zauważony przez klientów, którzy dokonają w nim zakupów. Zwiększymy sprzedaż w Twoim sklepie internetowym i pomożemy Ci pozyskać nowych klientów!
Do działań pozycjonowanie sklepów należy głównie jest optymalizacja, tworzenie wartościowych oraz unikalnych opisów produktów.
Zdobycie, a następnie utrzymanie czołowej pozycji w branży nie jest łatwym zadaniem — wymaga ono zastosowania szeregu działań, pracy wielu osób, ale efekt pozycjonowania będzie widoczny - wzrost ruchu na sklepie, zwiększenie sprzedaży.

Skontaktuj się z nami - przygotujemy dla Ciebie ofertę na usługę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz budżetu.

Dostosowujemy sie do posiadanego budżetu na działania SEO - przygotowujemy dokłaną ofertę co mozemy zrobic i jak w danym budzecie. Każdy klient ma do dyspozycji całą nasza agencję - pozycjonerów, grafików, programistów, copywriterów. 

Tworząc strategię pozycjonowanie sklepu internetowego najważniejszym punktem jest wzrost natualnego ruchu z wyszukiwarki google.  Największe znaczenie ma tutaj budowa oraz optymalziacja sklepu. Linkowanie wewnętrze, treści, szybkość działania sklepu.

Unikalne, wartościowe opisy produktów są decydujące w pozycjonownaiu. Od analizy oraz optymalizacji opisów produków, kategorii itp.  zaczynamy cały proces pozycjonowania sklepu intenretowego w wyszukiwarce Google. 

Optymalizujemy każdy możliwy element sklepu internetowego który wypływa na pozycjonowanie. Nagłówki, nawigacja, opisy, kategorie. Optymalizacja sklepu skierowana jest na uzyskanie jak najwyższej oceny przez narzędzie google oraz poprawienie użyteczności. 

Pozyskowanie mocnych oraz wartościowych linków jest kluczem do skutecznego i bezpieczniego pozycjonwoania sklepu. Ważne sa nie tylko nazwy (anchory) linków ale również tematyka stron z których prowadzą linki. 

Generujemy pełne raporty przeprowadzonego pozycjonowania oraz osiągniętych efektów związanych ze wzrostem konwersji Twojego sklepu internetowego, a także zwiększoną rozpoznawalnością sklepu online w sieci.

Jak wygląda pozycjonowanie sklepów w wyszukiwarkach

W Argonium zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem sklepów internetowych, które zyskują wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Stały wzrost konwersji powiązany jest bezpośrednio ze zwiększonymi dochodami sklepu. Co więcej, dzięki stworzonej przez nas strategii pozycjonowania, która została szczegółowo dopracowana do Twoich indywidualnych potrzeb, zwiększona zostanie rozpoznawalność sklepu online w sieci.

Pozycjonowanie sklepu - czy to się opłaca ?


Pozycjonowanie jest najbardziej opłacalnym sposobem promowania firmy w Internecie. Do efektywnego pozycjonowania wykorzystujemy linkowanie, śledzenie aktualnych wytycznych Google oraz wstawianie słów kluczowych w tworzone opisy produktów.
01
Analiza potrzeb
Pierwszym etapem naszej współpracy jest dokładna analiza Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki której obierzemy odpowiednią ścieżkę strategii marketingowej dla Twojego sklepu online. Kolejnym krokiem będzie ustalenie obowiązującego budżetu.
02
Optymalizacja
Pozycjonowanie zawsze rozpoczynamy od szczegółowej optymalizacji sklepu online — analizujemy budowę i działanie serwisu, naprawiamy lub usuwamy błędy, aby nasze przyszłego działania nie poszły na marne.
03
Słowa kluczowe
Aby osiągnąć dobrą pozycję w wyszukiwarce, skupiamy się na opracowywaniu oryginalnych treści uzupełnionych o słowa kluczowe dla produktów znajdujących się w asortymencie sklepu.
04
Wartościowe linki
Poprawiamy Twoją pozycję w Google, dzięki zbudowaniu mocnych i zaufanych źródeł odnośników linków, które będą docierać do Twoich potencjalnych klientów — zwiększą ruch na stronie sklepu i zbudują wiarygodność marki.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Kenomi Deweloper

Kenomi Deweloper

Sklepy online
TDF

TDF

Strony www
ID Point

ID Point

Strony www
Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www
Bendiks

Bendiks

Strony www