Pozycjonowanie sklepów

Zwiększymy sprzedaż w Twoim sklepie internetowym i pomożemy Ci pozyskać nowych klientów! Działalność handlowa w Internecie cieszy się coraz większą popularnością, a sektor e-commerce został uznany za najbardziej konkurencyjny w gospodarce. Zdobycie, a następnie utrzymanie czołowej pozycji w branży nie jest łatwym zadaniem — wymaga ono zastosowania szeregu czynności, które pozwolą Ci na pozyskanie szerszego grona potencjalnych klientów i zarabianie. Jednym z najefektywniejszych działań promocyjnych dla sklepu online jest pozycjonowanie. Im wyżej w wyszukiwarce będzie widoczny Twój sklep internetowy, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie zauważony przez klientów, którzy dokonają w nim zakupów.

Aby zwiększyć liczbę wartości odwiedzin w Twoim sklepie internetowym, musimy zadbać o wysoką pozycję w wyszukiwarce, dlatego na bieżąco śledzimy dynamiczne zmiany algorytmów Google i ustalamy nasze działania oraz częstotliwość ich przeprowadzania.

Nasza strategia pozyskiwania nowych klientów dla Twojego sklepu online jest dokładnie przemyślana. Przyglądamy się działaniom konkurencji związanym z pozycjonowaniem i zawsze staramy się być od nich krok do przodu, wykorzystując najbardziej efektywne rozwiązania. 

Dla osiągnięcia lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania konieczne jest tworzenie oryginalnych, a zarazem wartościowych treści, w których występują słowa kluczowe. Kreujemy unikatowe opisy produktów oraz kategorii, dzięki którym klienci chętniej dokonają zakupu, otrzymując wyczerpujące i szczegółowe informacje na temat Twojej oferty.

Dokładnie analizujemy budowę oraz działanie sklepu internetowego usuwając lub naprawiając błędy w jego funkcjonowaniu. Poprawiając strukturę sklepu, zyskujemy pewność, że nasze przyszłe działania będą jak najbardziej skuteczne i zdobędą zaufanie wśród robotów Google.

Zbudujemy dla Ciebie mocny profil linków, dzięki któremu Twój sklep internetowy zyska poprawę pozycji w Google, co przyczyni się do zwiększenia zysków ze sprzedaży. Korzystamy z zaufanych źródeł odnośników, które docierają do Twojej grupy docelowej. 

Generujemy pełne raporty przeprowadzonego pozycjonowania oraz osiągniętych efektów związanych ze wzrostem konwersji Twojego sklepu internetowego, a także zwiększoną rozpoznawalnością sklepu online w sieci.

Jak wygląda pozycjonowanie sklepów online?

W Argonium zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem sklepów internetowych, które zyskują wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Stały wzrost konwersji powiązany jest bezpośrednio ze zwiększonymi dochodami sklepu. Co więcej, dzięki stworzonej przez nas strategii pozycjonowania, która została szczegółowo dopracowana do Twoich indywidualnych potrzeb, zwiększona zostanie rozpoznawalność sklepu online w sieci. Pozycjonowanie jest najbardziej opłacalnym sposobem promowania firmy w Internecie. Do efektywnego pozycjonowania wykorzystujemy linkowanie, śledzenie aktualnych wytycznych Google oraz wstawianie słów kluczowych w tworzone opisy produktów.
01
Analiza potrzeb
Pierwszym etapem naszej współpracy jest dokładna analiza Twoich indywidualnych potrzeb, dzięki której obierzemy odpowiednią ścieżkę strategii marketingowej dla Twojego sklepu online. Kolejnym krokiem będzie ustalenie obowiązującego budżetu.
02
Optymalizacja
Pozycjonowanie zawsze rozpoczynamy od szczegółowej optymalizacji sklepu online — analizujemy budowę i działanie serwisu, naprawiamy lub usuwamy błędy, aby nasze przyszłego działania nie poszły na marne.
03
Słowa kluczowe
Aby osiągnąć dobrą pozycję w wyszukiwarce, skupiamy się na opracowywaniu oryginalnych treści uzupełnionych o słowa kluczowe dla produktów znajdujących się w asortymencie sklepu.
04
Wartościowe linki
Poprawiamy Twoją pozycję w Google, dzięki zbudowaniu mocnych i zaufanych źródeł odnośników linków, które będą docierać do Twoich potencjalnych klientów — zwiększą ruch na stronie sklepu i zbudują wiarygodność marki.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Italia style

Italia style

Sklepy online
Maxton Design

Maxton Design

Strony www
A.L.T Hyper Pulse

A.L.T Hyper Pulse

Strony www
TDF

TDF

Strony www
Siedlisko Janczar

Siedlisko Janczar

Strony www