Co to jest GoogleMaps

Co to jest GoogleMaps

Google Maps to bezpłatna popularna usługa internetowa i aplikacja mobilna opracowana przez firmę Google. Jest to interaktywna mapa, która umożliwia użytkownikom przeglądanie mapy świata, lokalizowanie miejsc, szukanie tras, sprawdzanie informacji o ruchu drogowym, planowanie podróży i wiele więcej.

Co oferuje Google Maps

  • Przeglądanie mapy: Użytkownicy mogą przeglądać mapę świata w różnych widokach, w tym w widoku satelitarnym, ulicznym i terenowym. Można przybliżać i oddalać mapę, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

  • Lokalizacja miejsc: Użytkownicy mogą wyszukiwać miejsca, takie jak restauracje, hotele, stacje benzynowe, sklepy i wiele innych. Można również sprawdzić recenzje i oceny innych użytkowników.

  • Wskazówki dojazdu: Google Maps umożliwia planowanie tras między dwoma punktami. Użytkownicy mogą wprowadzić punkt początkowy i docelowy, a Google Maps zapewni optymalną trasę, uwzględniając ruch drogowy, czas podróży i inne czynniki.

  • Informacje o ruchu drogowym: Google Maps śledzi informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym i dostarcza użytkownikom aktualizowane dane dotyczące opóźnień, korków drogowych, wypadków itp.

  • Widok Street View: Google Maps oferuje funkcję Street View, która pozwala użytkownikom zobaczyć panoramiczne zdjęcia ulic i miejsc na całym świecie. Dzięki temu można zapoznać się z otoczeniem danego miejsca przed podróżą.

  • Nawigacja GPS: Aplikacja Google Maps działa również jako nawigacja GPS w smartfonach. Użytkownicy mogą otrzymywać głosowe wskazówki nawigacyjne, aby dotrzeć do wybranego miejsca.

Dla kogo pracujemy?

Dla firmy Aparo serwis samochodowy Rzeszów przygotowaliśmy ofertę, w której znajduje się skuteczne pozycjonowanie nowej strony www. Dla serwisu pojazdów Aparo Rzeszów działamy również w zakresie marketingu internetowego, dzięki czemu mamy możliwość zwrócenia uwagi...

Folwark Center Rzeszów to kompleks budynków na Słocinie w Rzeszowie, dla którego przygotowaliśmy oryginalną identyfikację wizualną. Dla firmy stworzyliśmy profesjonalną stronę internetową, którą skutecznie pozycjonujemy. Budujemy wizerunek marki w sieci z wykorzystaniem usługi...

DMD to firma, która zajmuje się nie tylko produkcją, ale także sprzedażą najwyższej jakości tuszy oraz tonerów do drukarek pod własną marką, jak również materiałów eksploatacyjnych pochodzących od renomowanych marek, np. Canon czy HP. Podkarpacka firma oprócz sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek zajmuje się...

Zakres działań: hosting strony www. Chema-Elektromet to firma farmaceutyczna, która od ponad 60 lat produkuje produkty lecznicze oraz wyroby medyczne, które są przeznaczone przede wszystkim dla dermatologów i stomatologów. W swojej pracy Chema-Elektromet wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym ciągle...

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego z meblami - Italia Style
Italia style
Sklepy online
Realizacja sklepu internetowego offstore
Offstore
Sklepy online
Realizacja sklepu internetowego Artelito
Artelito
Sklepy online
medyczna strona produktowa chemaortho
Chemaortho
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium