Audyt SEO

Audyt SEO

Co to jest Audyt SEO i do czego służy ?

Co to jest audyt SEO? To szczegółowa analiza Twojej strony www pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Sprawdzanie wszystkich jej elementów pomaga w określeniu kierunku zmian, które przyczynią się do lepszej widoczności serwisu w sieci oraz jego awansowania na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Na czym dokładnie polega audyt SEO?
Analizujemy wszystkie składniki witryny – słowa kluczowe, ogólną budowę strony, stan indeksowania, historię serwisu, znajdujące się na nim treści, grafiki, materiały video, linki wewnętrzne i zewnętrzne oraz wiele innych istotnych elementów. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie określić znajdujące się na stronie błędy albo braki oraz zaproponować korzystne dla niej zmiany. Testujemy dokładnie nie tylko strony www, ale też sklepy internetowe, rozbudowane portale i inne witryny. Audyt SEO strony i sklepu internetowego ma na celu odnalezienie przeszkód, które uniemożliwiają osiągnięcie wysokiej pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania Google oraz sposobu na poprawę jego funkcjonalności i użyteczności w sieci. Dzięki doświadczeniu w branży i znajomości nowoczesnych technologii Technetium dokładnie analizuje witrynę oraz dobiera najlepsze dla niej
rozwiązania.

Korzyści z audytu SEO
Audyt strony internetowej pod kątem SEO ma wiele zalet. Przede wszystkim pomaga on wyeliminować błędy SEO na stronie www i jednocześnie wykorzystać w pełni jej potencjał. Poprawa jakości serwisu wpływa natomiast na jego wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, wzrost odwiedzalności nawet o 500%, szybsze ładowanie, poprawną indeksację witryny czy lepszą nawigację na stronie.

Etapy współpracy w zakresie Audytu SEO:
  • Ustalenie zakresu audytu – nie musi on być kompletny. Dla każdego Klienta opracowujemy audyt SEO na podstawie jego potrzeb biznesowych i indywidualnych oczekiwań.
  • Wycena audytu SEO – jasno określamy koszty naszej pracy.
  • Przygotowanie audytu – analizujemy wszystkie składniki strony i opracowujemy rozwiązania dla znajdujących się na niej błędów.
  • Wycena optymalizacji według zaleceń przeprowadzonego audytu – określamy koszty koniecznych zmian zamieszczonych w dokumencie.
  • Wdrożenie zaproponowanych zmian – na tym etapie optymalizujemy Twój serwis
  • Kontrola poprawności wdrożenia – sprawdzamy czy wszystko działa jak należy. Oddajemy w Twoje ręce tylko sprawnie działającą witrynę z istotnymi innowacjami.

Dla kogo pracujemy?

Podkarpackim Fundusz Rozwoju to spółka specjalizująca się w finansowaniu mikro-, małych oraz średnich firm zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego. Dla PFR rozbudowaliśmy stronę www, dla której prowadzimy skuteczny marketing internetowy, budując wizerunek marki. Podkarpacki Fundusz...

Dla marki Resmar przygotowaliśmy ofertę, w której znajduje się skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego. Co więcej, działamy w zakresie marketingu internetowego — sprawnie i szybko tworzymy treści SEO oraz opisy produktów, które zwrócą uwagę potencjalnych klientów. Dzięki oferowanym przez nas działaniom...

Zakres działań - strona www. Siedlisko Janczar to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, w którym można odpocząć od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. Siedlisko janczar jest przyjazne dla osób, które poszukują wytchnienia od szybkiego tempa życia, jak również dla osób ceniących aktywny wypoczynek. W...

Sharp jest firmą, która nieustannie dąży do innowacji — opracowuje jedyne w swoim rodzaju produkty i rozwiązania z branży IT, dzięki którym jakość życia ludzi na całym świecie ulegnie poprawie. Sharp oferuje usługi IT, a także nowoczesne rozwiązania do zarządzania komunikacją oraz dokumentami.

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja strony www dla firmy przemysłowej STELMET
Stelmet
Strony www
Realizacja strony www dla Podkarpacki Fundusz Rozwoju Rzeszów
PFR
Strony www
Mostostal Warszawa - konfigurator online mostów
Mostostal
Strony www
Realizacja strony internetowej TDF Rzeszów
TDF Rzeszów
Strony www
Realizacja sklepu internetowego Artelito
Artelito
Sklepy online
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium