Audyt SEO

Audyt SEO

Co to jest Audyt SEO i do czego służy ?

Co to jest audyt SEO? To szczegółowa analiza Twojej strony www pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Sprawdzanie wszystkich jej elementów pomaga w określeniu kierunku zmian, które przyczynią się do lepszej widoczności serwisu w sieci oraz jego awansowania na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Na czym dokładnie polega audyt SEO?
Analizujemy wszystkie składniki witryny – słowa kluczowe, ogólną budowę strony, stan indeksowania, historię serwisu, znajdujące się na nim treści, grafiki, materiały video, linki wewnętrzne i zewnętrzne oraz wiele innych istotnych elementów. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie określić znajdujące się na stronie błędy albo braki oraz zaproponować korzystne dla niej zmiany. Testujemy dokładnie nie tylko strony www, ale też sklepy internetowe, rozbudowane portale i inne witryny. Audyt SEO strony i sklepu internetowego ma na celu odnalezienie przeszkód, które uniemożliwiają osiągnięcie wysokiej pozycji serwisu w wynikach wyszukiwania Google oraz sposobu na poprawę jego funkcjonalności i użyteczności w sieci. Dzięki doświadczeniu w branży i znajomości nowoczesnych technologii Technetium dokładnie analizuje witrynę oraz dobiera najlepsze dla niej
rozwiązania.

Korzyści z audytu SEO
Audyt strony internetowej pod kątem SEO ma wiele zalet. Przede wszystkim pomaga on wyeliminować błędy SEO na stronie www i jednocześnie wykorzystać w pełni jej potencjał. Poprawa jakości serwisu wpływa natomiast na jego wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania, wzrost odwiedzalności nawet o 500%, szybsze ładowanie, poprawną indeksację witryny czy lepszą nawigację na stronie.

Etapy współpracy w zakresie Audytu SEO:
  • Ustalenie zakresu audytu – nie musi on być kompletny. Dla każdego Klienta opracowujemy audyt SEO na podstawie jego potrzeb biznesowych i indywidualnych oczekiwań.
  • Wycena audytu SEO – jasno określamy koszty naszej pracy.
  • Przygotowanie audytu – analizujemy wszystkie składniki strony i opracowujemy rozwiązania dla znajdujących się na niej błędów.
  • Wycena optymalizacji według zaleceń przeprowadzonego audytu – określamy koszty koniecznych zmian zamieszczonych w dokumencie.
  • Wdrożenie zaproponowanych zmian – na tym etapie optymalizujemy Twój serwis
  • Kontrola poprawności wdrożenia – sprawdzamy czy wszystko działa jak należy. Oddajemy w Twoje ręce tylko sprawnie działającą witrynę z istotnymi innowacjami.

Dla kogo pracujemy?

Zbudowaliśmy profesjonalną stronę www, którą zoptymalizowaliśmy pod kątem wyszukiwarki Google dla Hotel & Restauracja Coloseum. Dzięki usłudze marketingu internetowego promujemy ofertę hotelu Coloseum w sieci, a także dbamy o stabilność i bezpieczeństwo strony www, dzięki hostingowi oraz wsparciu...

Dla firmy Aparo serwis samochodowy Rzeszów przygotowaliśmy ofertę, w której znajduje się skuteczne pozycjonowanie nowej strony www. Dla serwisu pojazdów Aparo Rzeszów działamy również w zakresie marketingu internetowego, dzięki czemu mamy możliwość zwrócenia uwagi...

Współpraca z Kliniką Medycyny Estetycznej Dr Parda polegała na stworzeniu funkcjonalnej i atrakcyjnej wizualnie strony www. Z oferowanych przez nas usług Klinika Dr Parda korzysta również z administracji strony internetowej, jak również z marketingu internetowego. Zajmujemy sie tworzeniem treści, a skutecznie pozycjonowanie...

Zakres działań: hosting strony www. Van Pur to jedna z największych spółek piwowarskich w Polsce, która w swojej działalności skupia się na budowaniu i wzmacnianiu wizerunku marek regionalnych browarów oraz produkcji oryginalnych opakowań, czyli etykiet dla piw.

Poznaj nasze Realizacje
Bendiks Rzeszów - nowa strona internetowa
Bendiks Rzeszów
Strony www
Sklep internetowy z częściami do elektronarzędzi  Mikron
Mikron
Sklepy online
konfigurator online kostki brukowej
Konfigurator kostki
Strony www
Whiteberg
Strony www