Co to jest Breadcrumbs?

Co to jest Breadcrumbs?

Breadcrumbs: Niezbędny Element Nawigacji w Nowoczesnym Webdesignie

Breadcrumbs, w kontekście projektowania stron internetowych, to ścieżka nawigacyjna, która pomaga użytkownikom zorientować się, gdzie znajdują się na stronie w relacji do głównej struktury witryny. Najczęściej przedstawiane jako ciąg hiperłączy, zaczynających się od strony głównej a kończących na bieżącej stronie, Breadcrumbs przypominają ślad okruszków chleba, który pomaga "wrócić do domu" - analogicznie do bajki o Jaśku i Małgosi.

Dlaczego Breadcrumbs są Ważne?

  • Breadcrumbs znacząco ułatwiają nawigację, pozwalając użytkownikom na szybki powrót do poprzednich sekcji witryny bez konieczności korzystania z przycisku "wstecz" w przeglądarce.

  • Użytkownicy mogą dzięki Breadcrumbs łatwo zrozumieć hierarchię i strukturę witryny, co jest szczególnie przydatne w przypadku skomplikowanych witryn e-commerce.

  • Breadcrumbs mogą również wspierać pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach, ponieważ pomagają w indeksacji strony przez roboty wyszukiwarek, a także mogą zawierać ważne słowa kluczowe.

Jak Skutecznie Implementować Breadcrumbs?

W Agencji Interaktywnej Argonium kładziemy nacisk na to, aby Breadcrumbs były:

  • Intuicyjne i proste, ścieżka powinna być łatwa do zrozumienia i używania. Unikamy skomplikowanych struktur, które mogą dezorientować użytkownika.
  • Spójne z projektem strony, breadcrumbs powinny być integralną częścią designu, komplementując go, a nie stanowiąc dysonans.
  • Widoczne, ale nie dominujące, chociaż ważne, Breadcrumbs nie powinny dominować na stronie ani odwracać uwagi od głównej treści.

Jak możemy Ci pomóc w Bradcamps ?

W Agencji Interaktywnej Argonium oferujemy kompleksowe wsparcie w projektowaniu i implementacji Breadcrumbs oraz innych elementów nawigacyjnych. Zajmujemy się zarówno analizą potrzeb i zachowań użytkowników, jak i tworzeniem spójnych rozwiązań, które wspierają zarówno użyteczność, jak i estetykę witryn naszych klientów.

Czy chcesz, aby Twoja strona była bardziej intuicyjna i przyjazna dla użytkownika? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci w optymalizacji nawigacji i poprawie ogólnego doświadczenia użytkowników na Twojej stronie. Zapraszamy do współpracy z Agencją Interaktywną Argonium – razem stwórzmy strony internetowe, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim funkcjonalne i użyteczne.

Dla kogo pracujemy?

Folwark Center Rzeszów to kompleks budynków na Słocinie w Rzeszowie, dla którego przygotowaliśmy oryginalną identyfikację wizualną. Dla firmy stworzyliśmy profesjonalną stronę internetową, którą skutecznie pozycjonujemy. Budujemy wizerunek marki w sieci z wykorzystaniem usługi...

Zakres działań - hosting strony www. Bumera to renomowana firma meblowa, która charakteryzuje się ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. Marka na bieżąco śledzi panujące na świecie trendy, dzięki czemu meble hotelowe i biurowe nie tylko są wysokiej jakości, ale również modne i eleganckie.

Zakres działań - strona internetowa. Kenomi Development to spółka, która zajmuje się projektowaniem, a następnie realizacją nowoczesnych, komfortowych i praktycznych projektów deweloperskich mieszkań na terenie kraju. Obecnie firma zajmuje się realizacją osiedla "Dzika Róża", a także planowaniem kolejnych dwóch inwestycji na...

Zakres działań - tworzenie opisów produktów. Flos-lek to polska marka kosmetyczna, która z sukcesem zajmuje się produkcją wysokogatunkowych dermokosmetyków oraz kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry wrażliwej i wymagającej.

 

Poznaj nasze Realizacje
Realizacja sklepu internetowego Artelito
Artelito
Sklepy online
Konfigurator internetowy łodzi
Yacht and Boat
Strony www
Lwowski Baciar
Strony www
Facebook Argonium
Polub nas na Facebook'u
Facebook Argonium